AC Milán po výhře nad Juventusem schytal debakl 0:3 v Janově

25. 10. 2016 23:01
AC Milán v sobotu porazil lídra italské ligy Juventus 1:0, ale na hřišti Janova utrpěl překvapivý debakl 0:3. Vlastní gól si dal Slovák Juraj Kucka.
Juraj Kucka v dresu AC Milán
Juraj Kucka v dresu AC Milán | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté AC Milán utrpěli v předehrávce 10. kola italské ligy debakl 0:3 na hřišti FC Janov. Místo alespoň dočasného posunu do čela tabulky teď mohou svěřenci Vincenza Montelly ve středu přijít o třetí místo. V dvoubodovém dosahu za nimi zůstala Neapol, kterou čeká zápas s Empoli.

Milánský celek nenavázal na sobotní výhru nad lídrem tabulky Juventusem (1:0). V Janově prohrával už od 11. minuty po hlavičce Nikoly Ninkoviče a situaci hostům ještě zkomplikoval po necelé hodině hry vyloučením Gabriel Paletta. Definitivně vzal mužstvu šanci na možný bodový zisk vlastní gól exsparťana Juraje Kucky deset minut před koncem.

Skóre ještě završil svým třetím gólem v sezoně Leonardo Pavoletti a Janovští se prozatím posunuli na sedmé místo.