Záchrana doma nepřišla, Sigma musí vyloupit Hradec

Záchrana doma nepřišla, Sigma musí vyloupit Hradec
Na Andrově stadionu jej přivítal i kouč Sigmy Petr Uličný.
V samotném zápase pak byla zpočátku vidět větší snaha na straně olomouckých fotbalistů.
Aktivní byl například Michal Ordoš, který mohl skórovat ve 26. minutě.
Michal Ordoš bojuje o míč v utkání Sigma - Jablonec.
Foto: Lukáš Drštička
Sport Sport
7. 5. 2012 1:54

Pokud by vyhrála, mohla Olomouc v jednom týdnu slavit dva úspěchy. Po pohárovém utkání se Spartou však byli Hanáci unavení a proti Jablonci uhráli jen bod. Pro jistotu záchrany tak musí ještě bodovat.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Guvernér New Yorku Cuomo čelí již druhému obvinění z obtěžování

Demokratický guvernér New Yorku Andrew Cuomo čelí již druhému obvinění ze sexuálního obtěžování mladé členky svého poradního týmu. Charlotte Bennettová, která pracovala od března loňského roku jako poradkyně pro zdravotnictví, uvedla, že jí guvernér kladl nevhodné otázky, nikdy se jí ale nedotkl. Politik reagoval tím, že nikdy neměl v úmyslu chovat se nevhodně, píše agentura AP. Kancelář guvernéra nechá věc nezávisle prověřit, případ bude vyšetřovat bývalá federální soudkyně.

"Pochopila jsem, že se mnou chce guvernér spát, cítila jsem se velmi nepříjemně a vyděsilo mě to," uvedla Bennettová citovaná serverem Politico s tím, že Cuomo se jí ptal na její milostný život, třeba, zda "měla styk se starším mužem". Některé rozhovory jí prý připadaly "jako z hororového filmu."

Po jednom z nepříjemných rozhovorů Bennettová oznámila guvernérovo chování jeho personální ředitelce. Společně se dohodly na přesunu na jinou pozici v rámci úřadu, při které nebude v kontaktu s guvernérem. Bennettová je podle AP s novou pozicí spokojená a nehodlá se již k záležitosti vracet.

Zdroj: ČTK
Další zprávy