Krutý žertík se obrátil v bezmeznou radost. Malý fanoušek Flamenga zažil životní šok

Sport Sport
18. 12. 2019 7:29
Dojemná scénka se odehrála na letišti v Brazílii, kde otec malého fanouška Flamenga přichystal pro syna krásné překvapení.

Až do poslední chvíle byl malý fanoušek přesvědčený, že tenhle nádherný výlet bude bez něj. Poněkud krutému tatínkovi se totiž podařilo syna přesvědčit, že na letošní mistrovství světa klubů jede fandit brazilskému Flamengu sám. 

Teprve při závěrečném loučení na letišti v Rio de Janeiru se ale syn dozvěděl, že na turnaj pojede společně s tatínkem. Naprostý šok, který v tu chvíli musel prožívat, zachycuje video, které natočili jeho rodiče a vystavili na sociální sítě. 

Jen o pár hodin později pak Flamengo v Dauhá porazilo saudskoarabský Al-Hilál 3:1, a postoupilo tak do finále turnaje. V něm v sobotu narazí na Liverpool, nebo Monterrey. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy