West Ham porazil QPR, ti jsou stále bez výhry

2. 10. 2012 0:18
Fotbalisté QPR ani na šestý pokus v anglické lize nevyhráli. V londýnském derby na vlastním stadionu v oslabení podlehli West Hamu United 1:2 a se dvěma body jsou nadále poslední.
O vítězný gól West Hamu se postaral Ricardo Vaz Té
O vítězný gól West Hamu se postaral Ricardo Vaz Té | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Queens Parku Rangers ani na šestý pokus v anglické lize nevyhráli. V londýnském derby na vlastním stadionu v oslabení po vyloučení Samby Diakitého podlehli West Hamu United 1:2 a se dvěma body jsou nadále poslední.

West Ham zamířil za vítězstvím už v prvním poločase - ve třetí minutě ho poslal do vedení Matt Jarvis a druhou trefu přidal o dvacet minut později Ricardo Vaz Té.

Hosty nepoznamenala ani nepříjemná srážka Winstona Reida s vlastním brankářem Jussim Jääskeläinenem, po které stoper skončil na chvíli v bezvědomí. Reid sice musel střídat, nemělo by však jít o vážné zranění.

Queens Parku se sice díky Adelu Taarabtovi podařilo po přestávce snížit, v 75. minutě ale dostal střídající Dikaté druhou žlutou a domácí se už na vyrovnání nezmohli. V tabulce tak mají na kontě dva body stejně jako předposlední Reading, ten má však zápas k dobru. West Ham je šestý, pět bodů za vedoucí Chelsea.