VIDEO Watford v nastavení urval postup, Vydra dal dva góly

12. 5. 2013 15:39
Neskutečné drama ve Watfordu vyvrcholilo v osmé minutě nastaveného času. Hosté nedali penaltu a domácí z protiútoku trefili postup do finále play off.
Leicester neproměnil v nastaveném čase odvety semifinále o Premier League penaltu a Watford dal z protiútoku postupový gól | Video: youtube.com

Watford - Neskutečné drama přinesla odveta semifinále play off druhé anglické fotbalové ligy.

V sedmé minutě nastavení hosté z Leicesteru za stavu 2:1 pro Watford neproměnili penaltu a domácí z protiútoku vstřelili postupový gól.

Dvě branky vítězů vstřelil český útočník Matěj Vydra, ještě větším hrdinou se ale stal jeho spoluhráč Troy Deeney, který rozhodl v nastaveném čase.

Vydra vedl zápas do prodloužení

Watford v prvním utkání prohrál 0:1, ztrátu však dohnal velice rychle. První svou šanci Vydra ještě neproměnil, po čtvrthodině hry se ale nádherně trefil levačkou z voleje přesně k tyči.

Vedení si ale Hornets užívali pouhé čtyři minuty. Po rohovém kopu zopakoval svůj gól z prvního semifinále David Nugent.

Ve druhé půli domácí svého soupeře zatlačili a dočkali se branky na 2:1. Znovu to byl agilní Vydra, který si narazil míč s Deeneyem a trefil se znovu k tyči. Vzápětí rozhodčí neuznali pro ofsajd branku Deeneyho.

Jelikož v Anglii neplatí pravidlo o gólu na hřišti soupeře, zdálo se, že zápas půjde do prodloužení.

Diváci vtrhli předčasně na hřiště

Neskutečné drama vyvrcholilo v nastavení. V 96. minutě brankář Manuel Almunia zlikvidoval hostujícímu Konckaertovi pokutový kop i následnou dorážku.

Hned z protiútoku pak Hogg přiťuknul Deeneymu a jeho volej neměl chybu.

Domácí fanoušci poté vtrhli na hřiště, zápas byl na čtyři minuty přerušen, objevila se i pyrotechnika. Nakonec sudí utkání ukončili ve 101. minutě a fanoušci opět zaplavili hřiště.

Ve finále play off se Watford o postup do Premier League utká s Brightonem, nebo Crystal Palace. První utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Výsledek:

Watford - Leicester 3:1 (1:1)

Branky: 15. a 65. Vydra, 90.+8 Deeney - 19. Nugent. První zápas: 0:1, postoupil Watford.