Ostré hlášky oslavence Vízka: Jablonec drží nahoře podvod

Ladislav Vízek slaví ve čtvrtek šedesátiny. Podívejte se na nejlepší hlášky experta a kritika českého fotbalu.
"Asi každý si všiml, že rozhodčí občas trochu připískávají Plzni. To jsou výstřelky, které do fotbalu nepatří. Hodně mi to vadí. Ta spojitost mezi Paclíkem, Damkovou a Berbrem..."
"Čestní lidé, jako je Golda, Šmicer nebo Poborský, prostě v českém fotbale neobstojí. Není to tam pro ně jednoduché."
"Pelta? Největší střet zájmů, jaký si lze vůbec představit. Je to falešné."
"Samozřejmě všichni víme, že Příbram vedená Jardou Starkou jen tak nespadne. Mají tam Pepu Zvoniče, bývalého rozhodčího. A ten Rogoz, ten to s rozhodčími také umí."
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Sport
22. 1. 2015 11:01
Ladislav Vízek slaví ve čtvrtek šedesátiny. Podívejte se na nejlepší hlášky experta a kritika českého fotbalu.

Ladislav Vízek slaví ve čtvrtek šedesátiny. Podívejte se na nejlepší hlášky experta a kritika českého fotbalu.

 

Právě se děje

před 27 minutami

Při střelbě v německém Hanau zemřelo nejméně osm lidí

Nejméně osm lidí zemřelo při střelbě ve středu večer v centru města Hanau nedaleko německého Frankfurtu nad Mohanem. Neznámý útočník střílel v shisha baru. Následně došlo k další střelbě v shisha baru v jiné části města. Bez uvedení zdroje o tom informuje deník Bild. Podle státního zastupitelství dalších pět lidí utrpělo těžká zranění. Policie útočníka zadržela.

Připravujeme podrobnosti.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Princ Harry a Meghan se vzdají královských povinností od dubna

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan se vzdají svých královských povinností k 31. březnu. S odvoláním na mluvčí manželského páru o tom ve středu informoval zpravodajský web BBC. Vnuk královny Alžběty II. na počátku roku oznámil, že se s ženou vzdají role v královské rodině a začnou pracovat, aby se stali finančně nezávislými. Podle britských médií ale nebudou zřejmě moci používat značku Sussex Royal, o jejíž registraci před časem požádali.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Alternativa pro Německo se po ostré kritice omluvila za rasistické omalovánky

Ostrou kritiku si vysloužila pravicově populistická strana Alternativa pro Německo (AfD) za dětské omalovánky, které její členové rozdávali na akci v porýnském Krefeldu. Sešit totiž neobsahoval obrázky pohádkových postaviček, ale kresby, které jsou podle kritiků rasistické, xenofobní a plné stereotypů. Případem se zabývá i policie, informoval list Westdeutsche Zeitung. AfD kritiku nejdříve odmítla, ve středu se ale za vytištění omalovánek omluvila a jejich rozdávání označila za "organizační chybu".

V sešitu s názvem "Nordrhein-Westfalen zum Ausmalen" (Severní Porýní-Vestfálsko k vymalování) je například obrázek lidí v autech s tureckými vlajkami a zbraněmi v rukou. Na další straně jsou nakreslení lidé s kostí v kudrnatých vlasech, kteří se koupou v bazénu, od něhož prchají mladé dívky. Na obrázku je ve vodě také zcela zahalená žena či ruka s nožem. Omalovánky rozdávala minulý týden na své akci v Krefeldu frakce AfD ze zemského parlamentu nejlidnatější německé země, Severního Porýní-Vestfálska.

Zdroj: ČTK
Další zprávy