Video: Známý ukrajinský gólman chtěl vidět dceru, tchyně po něm střílela z pistole

Rudolf Černík
14. 4. 2018 18:17
Bývalý brankář Dynama Kyjev Oleksander Šovkovskij se dočkal nepříjemného překvapení.
Střelba na Oleskandera Šovkovského | Video: Youtube.com

Kyjev/Praha - Ve své kariéře čelil střeleckým pokusům nejlepších fotbalistů světa, před několika dny se ale bývalý ukrajinský brankář Oleksander Šovkovskij postavil úplně jinému kalibru. Když chtěl navštívit svou dceru, vytáhla na něj tchyně zbraň a dokonce i spustila palbu…

Dvaadevadesátinásobný reprezentant Ukrajiny se vydal za svou dcerou Oleksandrou, kterou má s bývalou manželkou Olgou. Jeho někdejší tchyně ho ovšem odmítla vpustit do domu, a když se účastník MS 2006 a EURO 2008 nehodlal vzdálit, odešla si pro zbraň a z balkonu nejméně třikrát vystřelila…

Třiačtyřicetiletý brankář, který celou kariéru strávil v Dynamu Kyjev a oslavil s ním čtrnáct mistrovských titulů, měl celý incident nahraný a zveřejnil ho na sociální síti.

"Nejprve na mě házela kameny, potom na mě začala střílet z pistole. Ze sousedního domu přiběhli lidé a poskytli mi pomoc," napsal Šovkovskij, jenž ukončil kariéru před rokem a půl, s tím, že agresorka se dříve léčila z alkoholismu a má i záznam v trestním rejstříku…

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 45 minutami

Ministerstvo průmyslu prodloužilo lhůtu, do které mohou podnikatelé zasažení tornádem zažádat o kompenzace

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) prodloužilo příjem žádostí do programu Pomoc po tornádu do 15. října. Resort to uvedl na svém webu. Původně měl příjem skončit 30. září. V kompenzační výzvě Pomoc po tornádu mohou podnikatelé žádat o příspěvek na obnovu nebo nákup nového majetku. Na podporu je pro ně připraveno 200 milionů korun.

Někteří podnikatelé podle resortu stále nemají příslušné podklady k uznání kompenzace, proto se úřad rozhodl posunout termín ukončení příjmu žádostí. Ten začal 30. června.

Státní agentura CzechInvest, která má administraci programu Pomoc po tornádu na starost, k 21. září evidovala 167 podaných žádostí za 82 milionů korun. Z nich bylo na ministerstvu ke stejnému datu předáno 130 žádostí za zhruba 59,6 milionu korun. Úřad postupně podnikatelům posílá peníze na účty, k 21. září proplatil 110 žádostí v objemu 48,9 milionu korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy