VIDEO Zápas afrických týmů se zvrhl ve rvačku

10. 9. 2012 15:00
Gól z posledních minut utkání kvalifikace na Pohár afrických národů mezi Alžírskem a Libyí vyprovokoval rvačku.
Video - podívejte se na dramatické vyvrcholení utkání mezi Libyí a Alžírskem. | Video: Sport, youtube.com

Casablanca - Ani přeložení utkání z politicky nestabilní Libye do Maroka nepomohlo ke klidnému průběhu zápasu kvalifikace na Africký pohár národů mezi Libyí a Alžírskem.

Zápas v Casablance totiž skončil po brance Soudaniho z 87. minuty velkou rvačkou, do které se zapojily obě jedenáctky na hřišti i členové týmů ze střídačky.

Alžířané si každopádně před domácí odvetou připsali vedení 1:0, které je může v případě příznivého výsledku v odvetě výrazně posunout směrem na závěrečný turnaj, který hostí příští rok Jihoafrická republika.