reklama
 
 

VIDEO Ukrajinská křivda a dvojnásobná chyba rozhodčích

1. 7. 2012
VIDEO Neuznaný ukrajinský gól | Video: Youtube.com
V posledním zápase skupiny D letošního Eura bojovali fotbalisté Ukrajiny a Anglie v přímém souboji o postup do čtvrtfinále.

Praha - V posledním zápase skupiny D letošního Eura bojovali fotbalisté Ukrajiny a Anglie v přímém souboji o postup do čtvrtfinále. Z vítězství 1:0 se radovali hráči ostrovního království, domácí ale cítili křivdu.

Proč? V 62. minutě totiž dopravil Mark Děvič míč do anglické sítě, když kulatý nesmysl vykopával evidentně zpoza brankové čáry stoper John Terry. Sudí branku ale neuznali, Ukrajinci se vyrovnání na 1:1 nedočkali a do play off postoupili Angličané zásluhou tredy Wayna Rooneyho.

Jenže při této situaci chybovali rozhodčí hned dvakrát. K vyvrcholení celé akce již nemuselo dojít, kdyby pomezní správně odmával ofsajdové postavení Artěma Milevského, který Děvičovi do gólové šance přihrával.

Celá situace tak rázně ukázala, že sice více párů očí více vidí, ale že ani pět rozhodčích není neomylných. Do schválení zavedení videa ve fotbale v tu chvíli zbývaly tři týdny...

autor: Antonín Vavrda | 1. 7. 2012

Související

  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama