VIDEO Trest za hození lahve na sudího? Tři měsíce

ČTK ČTK
9. 5. 2012 20:15
Dani Benítez trefil rozhodčího po zápase s Realem

Granada - Fotbalista Dani Benítez z Granady dostal tříměsíční distanc za to, že v sobotním utkání proti Realu Madrid trefil lahví do hlavy rozhodčího.

Pětadvacetiletý útočník tak bude chybět svému týmu v závěrečném utkání sezony proti Vallecanu, v němž budou oba kluby bojovat o udržení ve španělské lize.

Zbytek trestu si musí Benítez odpykat až na začátku příští sezony, takže se dostane do hry až koncem listopadu.

Čtěte také:
VIDEO Sudí byl po duelu s Realem trefen hráčem Granady

Benítez hodil lahev na hlavu sudího Close Gómeze v závěru utkání proti již jistému mistru Realu. Hráči Granady se rozčilovali kvůli odpískanému pokutovému kopu ve prospěch madridského celku, jenž vyhrál 2:1.

Distanc za své chování dostali také Benítezovi spoluhráči Moises Hurtado a Guillherme Siqueira, kteří nesmějí hrát čtyři duely.

 

Právě se děje

před 3 minutami

Německá vláda se dohodla se spolkovými zeměmi na klimatickém balíčku

Zástupci německé vlády se v noci na pondělí domluvili s představiteli spolkových zemí na zvýšení ceny tuny CO2 v chystaném národním systému emisních povolenek v oblastech dopravy a bydlení z dosud plánovaných deseti eur (255 korun) na 25 eur k 1. lednu 2021. Informovala o tom agentura DPA. Obě strany se na upraveném balíčku opatření proti klimatickým změnám dohodly po dlouhých jednáních. V pátek tak může opatření schválit Spolková rada, kterou tvoří zástupci 16 spolkových zemí. Spolkový sněm balíček na ochranu klimatu schválil už v listopadu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy