VIDEO Takhle zavěsila Kolumbijka Montoyová na MS žen

Sport Sport
10. 6. 2015 9:48
Podívejte se na parádní trefu kolumbijské reprezentantky Daniely Montoyové.
Parádní branka Montoyové na fotbalovém MS žen | Video: Sport

Montcon - První kolo zápasů má za sebou 24 fotbalových týmů, které se účastní letošního světového šampionátu žen v Kanadě.

Možná nejlepší z dosavadních 40 branek, vstřelených v tuctu utkání, byla dnešní trefa kolumbijské reprezentantky Daniely Montoyové v zápase s Mexikem, na kterou se můžete podívat v přiloženém videu. Duel nakonec skončil remízou 1:1.

Český tým se na mistrovství neprobojoval. V kvalifikaci skončil na prvním nepostupovém místě skupiny za Itálií a Španělskem.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Slovenská sopranistka Gruberová získala německou operní cenu

Slovenská sopranistka Edita Gruberová získala německou cenu Oper! Award za celoživotní dílo. Pěvkyně, která letos v březnu ukončila kariéru v Bavorské státní opeře v Mnichově, je první laureátkou nově vyhlašovaného ocenění. Gruberová v 60. letech vystudovala operní zpěv na slovenské konzervatoři, roku 1970 získala první roli ve Vídeňské státní opeře, kde díky vynikajícím výkonům brzy dostala stálé angažmá. V Praze prvně vystoupila roku 1979, zatím naposledy účinkovala v Národním divadle v opeře Norma od Vincenza Belliniho. Svůj um předváděla na prknech operních domů v Miláně, New Yorku či Paříži.

Zdroj: DPA/ČTK
Další zprávy