VIDEO Sprej se zasekl. Sprchu pěny dostal rozhodčí i Cazorla

Sport Sport
17. 8. 2014 10:11
Sprej v rukou rozhodčích má být pomocník, ale umí i zradit. V utkání Premier League schytali nepříjemnou sprchu pěny do obličeje rozhodčí i hvězda Arsenalu. Podívejte se.
Podívejte se na kuriózní moment z Premier League. Pokažený sprej vystřikl pěnu to tváře rozhodčího i hvězdy Arsenalu. | Video: youtube.com

Praha - Má pomáhat a je to dobrá věc. Sprej v rukou rozhodčích dává standardním situacím řád, ale umí i nepříjemně zradit.

Přesvědčili se o tom hned v prvním kole Premier League, když rozhodčí pěnu nechtěně nastříkal do obličeje sobě i hvězdě Arsenalu Santi Cazorlovi.

Cazorla se zrovna chystal proti Crystal Palace rozehrát standardní situaci a rozhodčí mu chtěl místo označit. Dlouho zaseknutá spoušť nakonec povolila, jenže pěna letěla do obličeje arbitra, tak do tvráže hráče Arsenalu.

Na kuriózní moment se podívejte v našem videu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Měnový fond zhoršil odhad letošního růstu globální ekonomiky

Mezinárodní měnový fond (MMF) zhoršil výhled růstu globální ekonomiky na letošní rok na 4,4 procenta. To je o půl procentního bodu méně, než čekal v říjnu. Důvodem je zejména slabší růst ve dvou největších ekonomikách světa, tedy ve Spojených státech a v Číně. Na příští rok MMF počítá se zpomalením tempa růstu na 3,8 procenta, což je však o 0,2 procentního bodu více, než čekal v podzimním výhledu. Loni ekonomika podle aktualizovaného výhledu vzrostla o 5,9 procenta. To je v souladu s říjnovou prognózou. Aktualizace výhledu neobsahuje data za všechny země světa. Mise MMF v listopadu předpověděla, že tempo růstu české ekonomiky v letošním roce zrychlí na 3,5 procenta z loňské hodnoty 2,6 procenta.

Zdroj: ČTK
Další zprávy