VIDEO Španělsko otočilo zápas s Chile, týmy se popraly

2. 9. 2011 23:45
Dvěma góly zápas rozhodl Cesc Fábregas
Hráči obou týmů se v závěru pustili do strkanice.
Hráči obou týmů se v závěru pustili do strkanice. | Foto: Reuters

Ženeva - Španělští fotbalisté v přípravném duelu na kvalifikační zápasy s Lichtenštejnskem a Českou republikou porazili Chile 3:2.

Dvěma góly se o to postaral Cesc Fábregas, který utkání rozhodl v nastaveném čase. To již Chile dohrávalo bez vyloučeného Contrerase, který dostal červenou kartu sedm minut před koncem.

Španělsku přitom dlouho hrozilo, že ve dvou utkáních po sobě nedokáže zvítězit, což se mu stalo naposledy před pěti lety.

Litvě se baráž vzdaluje, Němci jsou prvním postupujícím
V horoucím pekle je šest útočníků, na něž Bílek sázel
Bílek sestavu tají. Ale vypadá to na Laštůvku a Jiráčka

Chile totiž mělo skvělý vstup do utkání a v touze oplatit soupeři porážku z mistrovství světa dalo dva rychlé góly zásluhou Isly a Vargase.

Úřadující mistři světa a Evropy však v druhé půli zabrali a dokázali skóre otočit. Nejprve se zdálky trefil střídající Iniesta, poté si za obranu naběhl Fábregas a prostřelil brankáře.

Posila Barcelony se pak postarala se štěstím i o vítězný gól. Z penalty totiž Fábregas trefil jen tyč, ale míč se k němu posléze vrátil a mohl ho tak doklepnout do odkryté branky.

V závěru duelu se oba týmy pustily do roztržky, do které se zapojily i obě lavičky.