VIDEO Souboj ligových plejerů. Nejtvrdší ránu má Juhar

Sport Sport
13. 11. 2014 16:11
Podívejte se na sestřih z akce "Souboj plejerů 2014", kterou zorganizovala Synot liga.
Podívejte se na sestřih z akce "Souboj plejerů 2014", který zorganizovala Synot liga. | Video: Synot Liga

Praha -  Nejtvrdší střelu má slávista Martin Juhar, nejrychleji kličkuje Egon Vůch z Teplic, nejlépe lapá přímé kopy Michal Švenger z Bohemky a vůbec nejpřesněji pálí José Romera z Jablonce.

Tak zní výsledky "Souboje plejerů", tedy akce, kterou ve středu zorganizovala fotbalová Synot liga během reprezentační přestávky.

Ve čtyřech dovednostních disciplínách se v ní utkali hráči prvoligových klubů, které na akci nominovali fanoušci. Jak měření sil jednotlivých "plejerů" dopadlo, se můžete sami přesvědčit v přiloženém videu.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Na počest zesnulého předsedy Senátu Kubery bude pondělí 3. února v Česku dnem státního smutku. Usnesení vlády ukládá vyvěšení vlajek na půl žerdi.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 22 minutami

Šéf ČTÚ rezignoval kvůli aukci 5G kmitočtů

Předseda Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Jaromír Novák dnes rezignoval. Důvodem je snaha ministerstva průmyslu a obchodu změnit podmínky aukce kmitočtů pro mobilní sítě 5G. Novák to uvedl v rezignačním dopise zveřejněném na Twitteru.

Ministerstvo vedené vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO) dnes vládě předložilo materiál o dalším směřování aukce, který s ČTÚ jako organizátorem soutěže nekonzultovalo. Novák stál v čele regulačního úřadu od roku 2013. Předtím působil na ministerstvu průmyslu jako ředitel divize digitální ekonomiky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy