VIDEO Souboj ligových plejerů. Nejtvrdší ránu má Juhar

Sport Sport
13. 11. 2014 16:11
Podívejte se na sestřih z akce "Souboj plejerů 2014", kterou zorganizovala Synot liga.
Podívejte se na sestřih z akce "Souboj plejerů 2014", který zorganizovala Synot liga. | Video: Synot Liga

Praha -  Nejtvrdší střelu má slávista Martin Juhar, nejrychleji kličkuje Egon Vůch z Teplic, nejlépe lapá přímé kopy Michal Švenger z Bohemky a vůbec nejpřesněji pálí José Romera z Jablonce.

Tak zní výsledky "Souboje plejerů", tedy akce, kterou ve středu zorganizovala fotbalová Synot liga během reprezentační přestávky.

Ve čtyřech dovednostních disciplínách se v ní utkali hráči prvoligových klubů, které na akci nominovali fanoušci. Jak měření sil jednotlivých "plejerů" dopadlo, se můžete sami přesvědčit v přiloženém videu.

 

Právě se děje

před 43 minutami

U zlínských hokejistů skončil kouč Stavjaňa, vrací se Svoboda

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce. Na lavičku posledního celku extraligy se po půlroce vrací Robert Svoboda. Berani o tom informovali na svých webových stránkách.

Zlínští hokejisté získali v 11 kolech jen šest bodů za dvě vítězství. Aktuálně mají na kontě sérii tří porážek při skóre 4:16. S celkovými 41 inkasovanými góly mají nejhorší obranu v soutěži.

"Členové prezidia, představenstva klubu a rady jednatelů se domluvili na změně trenéra. Po neúspěšném působení Antonína Stavjani se vrací Robert Svoboda, který do konce minulé sezony mužstvo trénoval a zná tak jeho kvality. Byla to logická volba," uvedl generální manažer klubu Martin Hosták.

Další zprávy