Video: S vidlemi na veverku. Manchester City potrápil v poháru nejen druholigový soupeř

Sport Sport
25. 10. 2017 8:04
Nejen druholigový Wolverhampton byl v úterý večer soupeřem Manchesteru City. Fotbalový klub si musel poradit i s nebojácnou veverkou, která se proháněla po Etihad Stadium a odmítala opustit trávník.
Veverka na zápase Manchesteru City s Wolverhamptonem | Video: Youtube.com

Manchester - Do zahájení utkání anglického Ligového poháru mezi Manchesterem City a Wolverhamptonem zbývalo pár minut, ale na trávníku Etihad Stadium už jeden zápas probíhal.

Domácí pořadatelé se pokoušeli vystrnadit z hrací plochy veverku, která ne a ne trávník opustit. Před svými naháněči, kteří se vyzbrojili i vidlemi, kličkovala se schopností nepolapitelného útočníka, nakonec však přece jen kapitulovala a uvolnila hřiště pro fotbalisty.

Svým nebojácným výkonem však zřejmě inspirovala fotbalisty druholigového Wolverhamptonu, kteří posléze skvěle vzdorovali domácím hvězdám. Lídr Premier League, který v devíti ligových kolech nastřílel 32 branek, jim nedokázal dát gól. Doplatit na to mohl v nastavení, kdy Enobakhare běžel sám na brankáře Manchesteru, ale Brava neprostřelil. Citizens následně zvládli rozstřel, když proměnili všechny čtyři penalty (poslední dal Sergio Agüero panenkovským dloubáčkem), zatímco Wolverhampton dvakrát selhal…

 

Právě se děje

Další zprávy