VIDEO Ronaldo zlomil ruku jedenáctiletému fanouškovi soupeře

Sport Sport
24. 7. 2013 20:11
Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo obvykle svou proslulou tvrdou střelou ničí soupeřovy brankáře, tentokrát však nadělal škody na tribuně.
Video střely Cristiana Ronalda, která zlomila zápěstí fanouškovi Bournemouthu | Video:

Madrid - Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo obvykle svou proslulou tvrdou střelou ničí soupeřovy brankáře, tentokrát však nadělal škody na tribuně.

V šesté minutě nedělního přípravného utkání Realu Madrid s Bournemouthem z trestného kopu minul branku a míčem trefil mladého fanouška druholigového anglického klubu.

Mladý příznivec i přes zranění ruky duel dokoukal

Jedenáctiletý Charlie Silverwood sice zápas dokoukal, ale pak se odebral na vyšetření do nemocnice, které odhalilo po Ronaldově ráně zlomené zápěstí. Na šest týdnů mu tak ruku ozdobí sádra.

Malý příznivec ostrovního celku ale příliš nesmutnil. "Bylo to hodně bolestivé, ale už jsem se pochlubil kamarádům, kteří tomu nemohli uvěřit. Vždyť mi ruku zlomil nejdražší fotbalista světa," usmíval před ostrovními novináři malý Charlie.

Navíc když se o jeho zranění dozvěděli zástupci Realu, poslali mu Ronaldův dres podepsaný všemi hráči Bílého baletu. Od Bournemouthu pak dostal míč, taktéž s autogramy fotbalistů.

Ronaldo se po "zastřelování" trefil i dvakrát do sítě

"Takovýmhle způsobem si jen tak někdo ruku nezlomí. Musím říct, že radši takhle, než při pádu ze stromu, jako se to stalo tátovi," dodal i přes bolest v zápěstí v současnosti možná nejšťastnější fotbalový příznivec na světě.

Jen tak mimochodem - španělský velkoklub v přípravném duelu zvítězil 6:0, Ronaldo se kromě po "zastřelování" do malého Charlieho trefil v dalším průběhu duelu také dvakrát mezi tři tyče.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Pirát Marcel Kolaja byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu

Pirátský europoslanec Marcel Kolaja, který je členem evropské frakce zelených, byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu (EP). Ve druhém kole získal 344 hlasů z 668 platných. Kolaja byl v první polovině pětiletého volebního období místopředsedou EP, z obhajoby funkce ale ve středu "z taktických důvodů" po druhém kole odstoupil.

Pět kvestorů spolu s předsedou a 14 místopředsedy tvoří vedení EP. Kvestoři jsou většinou pověřeni administrativními a finančními záležitostmi týkajícími se přímo poslanců a chodu parlamentu, jsou členy předsednictva s poradním hlasem.

Ve středu si EP zvolil za předsedkyni maltskou lidoveckou političku Robertu Metsolaovou. Post místopředsedkyně obhájila Češka Dita Charanzová, zvolená za hnutí ANO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy