Diskuse k článku: VIDEO Ribéry schytal ránu šálou od šíleného fanouška

VIDEO Ribéry schytal ránu šálou od šíleného fanouška Video: Fanoušek napadl šálou Francka Ribéryho.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Na dálnice D1 ve směru na Prahu se převrátil kamion, policie odklání dopravu

Na dálnici D1 se na 173. kilometru ve směru na Prahu převrátil před 8:00 kamion, je uzavřená. Policisté odklánějí dopravu mezi 168. a 178. kilometrem na souběžnou silnici druhé třídy. Podle prvních informací policistů je nehoda bez zranění a kamion leží mimo plochu dálnice."Uvidíme, jak půjdou odklízecí práce a jak to půjde, tak provoz na dálnici zase vrátíme," řekl Pavel Šváb. Kvůli hustému rannímu provozu se mohou na objízdné trase tvořit kolony. "Uvedení do provozu předpokládáme za přibližně 2 hodiny," informoval mluvčí ŘSD Jan Rýdl v 9:15.

před 38 minutami

Američané nedali vízum několika ruským senátorům, nedostanou se na summit OSN

Několik ruských senátorů nedostalo americké vízum a nemůže se zúčastnit nynější schůze Valného shromáždění OSN v New Yorku. Oznámila to v úterý ruská tisková agentura TASS a informaci potvrdila i mluvčí ruské diplomacie. Důvody odepření víz nejsou jasné.

Mezi senátory, kteří vízum nedostali, je vlivný předseda zahraničního výboru Rady federace Konstantin Kosačov, který patří v ruském parlamentu k nejčastějším a nejtvrdším kritikům americké zahraniční politiky. Kteří další členové horní parlamentní komory vízum nedostali, TASS neuvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy