VIDEO Řepka v reklamě na pivo. Půllitr mu vypije kudrnáč

Sport Sport
17. 4. 2014 15:32
Podívejte se na novou reklamu, kterou natočil někdejší obránce Sparty Tomáš Řepka.
Video: Tomáš Řepka v reklamě na pivo | Video: Sport

Praha - Tomáš Řepka poslední dobou nedá médiím spát. Jen co odezněl humbuk kolem jeho knihy "Neuhýbám" a skandálu s faulem v zápase proti Spartě, přišel někdejší fotbalový bouřlivák s televizním angažmá.

Zahrál si totiž v reklamě na pivo Krušovice, které spouští novou kampaň s mottem "Buď jsi král, nebo ne".

Reklamní spot se točil tento týden v hostinci Šalanda v Rakovníku a a režíroval ho Tomáš Řehořek.

Řepka ve spotu hraje sám sebe, tedy nesmlouvavého tvrďáka. Zdali se v této roli objeví třeba i ve filmu, jako anglický bývalý fotbalista Vinnie Jones, se teprve uvidí. 

 

Právě se děje

před 23 minutami

Policie pokračuje na Mělnicku v pátrání po čtyřměsíčním chlapci

Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce i s kočárkem v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku. Policie nemá nové poznatky, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová. Chlapec má světlé vlasy a modré oči. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Byl v šedém kočárku s černou spodní částí a hnědou rukojetí. Na místo dnes dorazí poříční oddíl policie, který bude prohledávat okolní řeky. V blízkosti parku je soutok Labe a Vltavy. Policie chce na místě využít i dron.

"Do současné chvíle nemáme žádné nové poznatky a i dnes budeme pokračovat v pátrací akci po pohřešovaném miminku," řekla Hašlová. V pátek se do pátrací akce zapojily desítky policistů, hasiči, ale i vrtulník s termovizí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy