Jakub Šafránek Jakub Šafránek
16. 8. 2010 9:16
Podívejte se na osudný okamžik zápasu

Liverpool - Zdá se, že smolné období fotbalového Liverpoolu nebere konce. Po neuspokojivé loňské sezoně, kdy "Reds" skončili až na sedmém místě, nevstoupili dobře Gerrard a spol. ani do dalšího ročníku, když  v úvodním utkání jen remizovali s Arsenalem 1:1.

Ač by tento výsledek mohl vypadat, i vzhledem k tomu, že Liverpool hrál více než poločas o deseti, docela uspokojivě, opak je pravdou, protože vyrovnávací branku obdrželi svěřenci Roye Hodgsona v devadesáté minutě po smolném okamžiku jinak excelujícího brankáře Pepe Reiny.

Tomu se nepodařilo na malém vápně vyboxovat centr Tomáše Rosického, jehož přihrávku nasměroval Marván Šammach jen do tyče, od níž se balon odrazil právě k Reinovi, který jej nedokázal zkrotit a v podstatě jej donesl do branky.

Liverpool se v závěru ´připravil´ o výhru nad Arsenalem
Chelsea i s Čechem zahájila ligu šestigólovou kanonádou
Čech: Je to začátek, který si každý z nás přál

"Bral svoji chybu velice těžce. K fotbalu přistupuje velmi profesionálně a nikdy by se nepokoušel svést vinu na někoho jiného," prohlásil po zápase o Reinovi kouč Liverpoolu Hodgson.

"Když vezmu, kolik toho musel v zápase zvládnout, tak si vedl velmi dobře. Naneštěstí přišla ta jediná chyba, kterou by za normálních okolností nikdy neudělal. Ale převažují pozitiva," dodal nový trenér "Reds".