VIDEO Ramseyho bolestný řev. Shawcross mu zlomil nohu

Sport Sport
5. 5. 2013 0:39
Podívejte se na zákrok, při kterém si Aaron Shawcross zlomil nohu.
Video hrozivého zákroku na záložníka Arsenalu Aarona Ramseyho | Video: Sport

Londýn - Anglická Premier League je na podobné zákroky zřejmě bohatým nalezištěm. Otřesný obrázek přinesl střet Ryana Shawcrosse ze Stoke City s Aaronem Ramseym z Arsenalu.

Mladý záložník Kanonýrů šel do skluzu a soupeř mu dupnul na pravou nohu. Zlomenina byla viditelná i kamerami.

 

Právě se děje

před 19 minutami

Kurdové se stahují ze severu Sýrie, příměří ale neprodloužíme, oznámil Erdogan

Oddíly syrských Kurdů YPG se v severní Sýrii stále ještě stahují od turecké hranice. Řekl to v úterý turecký prezident Recep Tayyip Erdogan, který zároveň odmítl návrh francouzského prezidenta Emmanuela Macrona na prodloužení příměří. Turecko, které zahájilo boj proti syrským Kurdům 9. října, minulý čtvrtek přistoupilo na 120hodinové příměří. To skončí tento den ve 21:00 SELČ.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Ruský ledoborec se dostal do silné bouře a vypověděly mu motory, vyslal signál SOS

Ruský ledoborec, který se nachází s 33 lidmi na palubě u západních břehů Norska, za bouřlivého počasí vyslal tísňové volání. K plavidlu zamířily dva vlečné čluny a záchranný vrtulník. Ruský úřad pro námořní dopravu nicméně vzápětí uvedl, že signál SOS byl vyslán omylem a že loď není v problémech.

Ledoborci Tor západně od norského města Aalesund vypověděly motory, činnost dvou ze čtyř se ale později podařilo obnovit, takže bezprostřední nebezpečí teď ledoborci nehrozí, napsal norský deník Verdens Gang. Situace je ale stále vážná, protože v oblasti je velmi silná bouře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy