VIDEO: Podívejte se tam, kam Brückner nikoho nepustí

Lukáš Materna, Red Spo
30. 5. 2008 13:24
Reportáž z rakouského sídla fotbalové reprezentace

Seefeld - Už v pondělí dopoledne se česká fotbalová reprezentace přesune do Rakouska, kde bude mít základní tábor po dobu svého účinkování na mistrovství Evropy.

To startuje ve Švýcarsku a Rakousku příští víkend.

Městečko Seefeld je už na český národní tým připravené a chystá se ho uvítat s plnou parádou. Češi obsadí polovinu pokojů největšího místního hotelu a bude jim k dispozici kompletní zázemí fotbalového areálu.

Trenér Karel Brückner a vedení reprezentačního týmu sestavilo soupis přísných pravidel, která by měla fotbalistům zajistit absolutní klid na přípravu a jimiž se budou muset řídit novináři i fanoušci.

Hlasujte:
Vyhrají Češi fotbalové Euro? Zvolte jim cestu do finále
Baroš, nebo Svěrkoš? Sestavte tým na fotbalové Euro

Nabízíme vám nyní exkluzivně video reportáž, díky níž se můžete podívat do míst, kam bude veřejnosti příští minimálně dva týdny přístup zakázán: do hotelových pokojů a na hřiště, kde budou probíhat přísně střežené tréninky.

Odsud budou fotbalisté vyrážet na zápasy základní skupiny A, které odehrají v Basileji a Ženevě.

Češi dokonce celý turnaj otevřou v duelu se Švýcary v sobotu 7. června od 18 hodin v Basileji.

Aktuálně.cz bude mít od pondělí v Rakousku čtyřčlenný reportérský tým, který vám přiblíží vše podstatné, co se kolem českého týmu bude dít.

Všechny zápasy vám nabídneme v on-line reportážích, přineseme okamžité ohlasy na zápasy týmu, fotografie i videa ze zákulisí šampionátu. Již nyní můžete hlasovat o základní jedenáctce, v jaké by měli Češi nastoupit nebo si v interaktivním rozpisu mistrovství namodelovat jejich cestu turnajem.

Sledujte fotbalový speciál na Aktuálně.cz.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy