VIDEO Parádní gól Stocha. Z voleje skóroval do šibenice

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
5. 3. 2012 10:45
Miroslav Stoch skóroval v sobotu do sítě Gencleru

Istanbul - Exploze parádních gólů Miroslava Stocha nekončí. Dvaadvacetiletý záložník pomohl parádní trefou k výhře slovenské reprezentace 2:1 ve středečním zápase v Turecku, kde v současné době Stoch působí (gól si připomeňte ZDE).

V sobotním zápase pak někdejší talent londýnské Chelsea pomohl neskutečným volejem po rohovém kopu k výhře Fenerbahce Istanbul 6:1 nad Genclerbirligi.

Nevysokému záložníkovi (168 centimetrů) poslal ve 2. minutě zápasu spoluhráč Alex centr z rohového kopu, a přestože protihráči jeho úmysl přečetli a hned ve třech proti Stochovi vyběhli, slovenský útočník střelou zpoza velkého vápna trefil míč přesně do šibenice.

VIDEO Robben pokořil hrdý Albion, vyhráli i Slováci

Stoch navíc v 38. minutě po přihrávce Moussy Sowa zvýšil skóre na 3:0 a stihl by toho možná ještě víc, kdyby nebyl v 60. minutě střídán.

Fenerbahce díky zisku tří bodů stáhlo náskok na vedoucí Galatasaray na šest bodů, městský rival však má k dobru pondělní dohrávku na hřišti Sivassporu.

Podívejte se na nejhezčí Stochovy góly v dresu Fenerbahce (zdroj: youtube.com)