Video: Zachraň unesenou sestru. Neymar jako komiksový superhrdina čelí nové výzvě

Rudolf Černík
13. 9. 2018 15:32
Hvězdný brazilský útočník francouzského Paris SG představil komiks, v němž je hlavní postavou a má nadpřirozené schopnosti.
Fotbalová hvězda Neymar bude v komiksech | Video: @NeymarComics

Praha - Hvězdný Neymar Jr. předvádí neuvěřitelné kousky už nejen na trávníku, ale i na stránkách komiksu. Brazilský útočník totiž představil novou sérii kreslených příběhů s názvem Inked, v nichž je hlavním hrdinou a kde mu jeho tetování dává nadpřirozené schopnosti.

"Když jsem vyrůstal, měl jsem stejně jako spousta dalších kluků dva sny - stát se fotbalistou a být superhrdinou," svěřil se kanonýr francouzského mistra Paris St. Germain. "Dostalo se mi požehnání, že můžu hrát fotbal na nejvyšší úrovni. A teď mám možnost vyprávět nové, moderní a silné příběhy prostřednictvím komiksu fanouškům po celém světě," doplnil Brazilec.

Jako kluk prý Neymar na čtení komiksů vyrůstal. "Doufám, že tyhle příběhy a postavy budou inspirovat a bavit lidi na celé světě," prohlásil s tím, že nová série bude spuštěna na nové platformě hned ve čtyřech jazycích (portugalsky, španělsky, anglicky a francouzsky).

Nový příběh představuje mladého Juniora, který používá kouzelný inkoust, aby oživil své tetování a díky tomu zachránil svou unesenou sestru.

Příběhy si s chutí čte i Neymarův otec:

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Spojené státy rozšířily sankce proti Kubě

Nově na sankční seznam zařadily tamní policejní síly a jejich velení. Podle agentury AP chce administrativa prezidenta Bidena zvýšit tlak na kubánské vedení poté, co Havana začátkem měsíce násilně potlačila největší protivládní demonstrace v zemi za posledních více než 25 let.

Další zprávy