VIDEO Neuvěřitelný Beckham? Je to trik, tvrdí fanoušci

Aleš Vávra Aleš Vávra
14. 4. 2011 15:00
Beckham v reklamě předvádí neuvěřitelné trefy
David Beckham.
David Beckham. | Foto: Reuters

Los Angeles - To nemůže být realita, jde o podvrh, je to počítačový trik, Beckham z nás dělá blbce. V podobném duchu se nese většina reakcí fotbalových fanoušků na nejnovější reklamní spot hvězdného Davida Beckhama.

Hráč Los Angeles Galaxy se v něm na pláži třikrát za sebou trefí do sudů vzdálených několik desítek metrů od něj. Sám Beckham se dušuje, že se do barelů opravdu trefil.

Čtěte také:
Beckham žaluje prostitutku a časopis, žádá 500 milionů

"Proč by to měl být trik? Trénoval jsem na té pláži šest hodin, aby se mi to podařilo," poznamenal David Beckham.

Fanoušci jsou ale jiného názoru. Někteří tvrdí, že je reklama jeden velký počítačový trik, další si myslí, že se Beckham trefil, ale rozhodně ne třikrát za sebou. Spot prý byl poté sestříhán tak, aby udělal z Beckhama neomylného střelce.


Ať tak či tak, názor si můžete udělat sami při sledování následujícího videa:

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Klicperovo divadlo muselo zrušit premiéru komedie Woodyho Allena kvůli autorským právům

Klicperovo divadlo v Hradci Králové muselo na poslední chvíli zrušit sobotní premiéru komedie Woodyho Allena Spáči kvůli neschváleným autorským právům k adaptaci hry, řekl mluvčí divadla Martin Sedláček. "Autorská práva jsou zatím v řešení. Tím, že vzniká úplně nová adaptace, musí se schvalovat. Některé věci vznikají přímo při zkoušení," uvedl Sedláček.

Divadlo informaci zveřejnilo krátce před představením a kromě premiéry odložilo i první reprízu naplánovanou na 21. října. Původně filmovou komedie z roku 1973, kde hlavní role zahráli Woody Allen a Diane Keatonová, adaptovali pro divadlo Adam Skala a Martin Satoranský. Prvně jmenovaný se ujal i režie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy