VIDEO Neuvěřitelný Beckham? Je to trik, tvrdí fanoušci

Aleš Vávra Aleš Vávra
14. 4. 2011 15:00
Beckham v reklamě předvádí neuvěřitelné trefy
David Beckham.
David Beckham. | Foto: Reuters

Los Angeles - To nemůže být realita, jde o podvrh, je to počítačový trik, Beckham z nás dělá blbce. V podobném duchu se nese většina reakcí fotbalových fanoušků na nejnovější reklamní spot hvězdného Davida Beckhama.

Hráč Los Angeles Galaxy se v něm na pláži třikrát za sebou trefí do sudů vzdálených několik desítek metrů od něj. Sám Beckham se dušuje, že se do barelů opravdu trefil.

Čtěte také:
Beckham žaluje prostitutku a časopis, žádá 500 milionů

"Proč by to měl být trik? Trénoval jsem na té pláži šest hodin, aby se mi to podařilo," poznamenal David Beckham.

Fanoušci jsou ale jiného názoru. Někteří tvrdí, že je reklama jeden velký počítačový trik, další si myslí, že se Beckham trefil, ale rozhodně ne třikrát za sebou. Spot prý byl poté sestříhán tak, aby udělal z Beckhama neomylného střelce.


Ať tak či tak, názor si můžete udělat sami při sledování následujícího videa:

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 9 minutami

Policie pokračuje na Mělnicku v pátrání po čtyřměsíčním chlapci

Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce i s kočárkem v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku. Policie nemá nové poznatky, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová. Chlapec má světlé vlasy a modré oči. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Byl v šedém kočárku s černou spodní částí a hnědou rukojetí. Na místo dnes dorazí poříční oddíl policie, který bude prohledávat okolní řeky. V blízkosti parku je soutok Labe a Vltavy. Policie chce na místě využít i dron.

"Do současné chvíle nemáme žádné nové poznatky a i dnes budeme pokračovat v pátrací akci po pohřešovaném miminku," řekla Hašlová. V pátek se do pátrací akce zapojily desítky policistů, hasiči, ale i vrtulník s termovizí.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Fotbalisté Bayernu budou mít nižší plat až do konce sezony

Fotbalisté Bayernu Mnichov budou i po restartu německé bundesligy pobírat menší plat. Hvězdy mistrovského týmu, jenž míří za obhajobou titulu, se s vedením klubu dohodly na snížené mzdě do konce sezony.

"Potěšilo nás, že mužstvo má pro současnou situaci plné pochopení," řekl deníku Bild prezident Bayernu Herbert Hainer. Konkrétní údaje neuvedl. Za duben, kdy se bundesliga kvůli koronavirové pandemii nehrála, měli hráči plat nižší o 20 procent.

Zatím není jasné ani to, kdy pro Bayern tato sezona skončí. Bundesliga by měla být uzavřena 27. června, pokud by se mnichovský tým dostal do finále Německého poháru, hrál by ho 4. července. Finále Ligy mistrů, v níž je bavorský velkoklub teprve v osmifinálové fázi, se bude hrát nejspíš až na konci srpna, až skončí všechny národní ligové soutěže.

Zdroj: ČTK
Další zprávy