VIDEO Necid se opět trefil, jeho gól ale na Fenerbahce nestačil

20. 9. 2015 20:57

Istanbul - Už se v Turecku začíná rozkoukávat. Český útočník Tomáš Necid ve svém druhém startu za Bursaspor opět slavil gól, i když nakonec prohrál s vedoucím týmem tabulky Fenerbahce 1:2.

Minulý týden český reprezentant pouze naskakoval z lavičky do duelu proti Genclerbirligi, ale zásadně pomohl k vítězství 3:2, když si jeho zakončení po odrazu od tyče srazil gólman do brány.

Necid vyrovnal v 63. minutě, když se uvolnil za zády spoluhráče z reprezentace Michala Kadlece a zužitkoval centr Josuého. O výhře favorizovaného istanbulského celku ale rozhodla deset minut před koncem letní posila z Manchesteru United Robin van Persie.

Další český reprezentační obránce Tomáš Sivok zůstal pouze na lavičce Bursasporu.Ten má z pěti zápasů pouze tři body a zůstává v sestupovém pásmu.