VIDEO Nádhera! Zlatan dal Anglii gól nůžkami ze 30 metrů

14. 11. 2012 23:01
Podívejte se na neskutečný gól, kterým Zlatan Ibrahimovič zesměšnil Anglii.

Praha - Představením jednoho jediného muže se stal přátelský duel mezi Švédskem a Anglií. Domácí vyhráli 4:2 díky čtyřem krásným brankám svého kapitána Zlatana Ibrahimoviče.

A poslední gól, který kanonýr Paris St. Germain vstřelil v nastaveném čase, stál opravdu za to. Brankář Anglie Joe Hart vyběhl na dlouhý míč, vyhlavičkoval ho ale pouze k Ibrahimovičovi, který ho přehodil neuvěřitelnými nůžkami ze 30 metrů.

Další famózní finiš Švédů

Seveřané po říjnovém parádním představení v Německu, kde v kvalifikačním duelu dohnali v posledních třiceti minutách čtyřgólovou ztrátu a remizovali 4:4, předvedli další fantastický obrat. Po poločase totiž prohrávali 1:2.

Ibrahimovič otevřel skóre ve 20. minutě, Angličané z řadou nových jmen v sestavě ovšem ještě do přestávky skóre otočili. Trefili se útočník Welbeck a obránce Caulker.

Zlatan překonal Larssona

Po obrátce nicméně rozehrál své galapředstavení kanonýr Paris St. Germain. Nejprve v 77. minutě vyrovnal povedeným volejem, poté se trefil z přímého kopu přesně k tyči a vše završil již zmíněnou parádou v nastaveném čase.

Skandinávskému týmu se tak skvěle povedla premiéra na novém národním stadionu ve Stockholmu. Ibrahimovič navíc překonal rekord Henrika Larssona v počtu branek v reprezentačním dresu. Už se trefil devětatřicetkrát.