VIDEO Milosrdná disciplinárka. Pepe si nezahraje jen jednou

Červená karta za dvojí úder do hlavy Thomase Müllera připraví fotbalistu Realu Madrid na světovém šampionátu v Brazílii jen o sobotní duel s Američany.
Video: youtube.com

Rio de Janeiro - Portugalský stoper Pepe dostal po vyloučení v zápase s Německem minimální trest na jedno utkání. Červená karta za dvojí úder do hlavy Thomase Müllera připraví fotbalistu Realu Madrid na světovém šampionátu v Brazílii jen o sobotní duel s Američany.

Proti Ghaně si ve čtvrtek už znovu zahrát může.

Pro Pepeho skončil pondělní zápas s Němci ve 37. minutě. Nejprve Müllerovi při souboji sáhl do obličeje, a když se odchovanec Bayernu skácel na zem, frustrovaný bek ho udeřil hlavou. Rozhodčí Milorad Mažič okamžitě Pepeho vyloučil. Oslabení Portugalci pak ještě dvakrát inkasovali a odešli s debaklem 0:4.

Na Pepeho blikanec se můžete ještě jednou podívat v našem videu.

Stopku na jeden zápas vystavila disciplinární komise FIFA také uruguayskému obránci Maximilianu Pereirovi, jenž byl vyloučen v nastaveném čase při sobotní porážce s Kostarikou 1:3. Nezahraje si dnes proti Anglii.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 33 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy