VIDEO Milán porazil Lazio. Pomohlo sporné vyloučení

2. 3. 2013 22:38
Už v 16. minutě dostal hostující Candreva červenou kartu za sporný faul na El Shaarawyho.
Podívejte se na sporný zákok Candrevy na Shaarawyho, který ovlnil zápas Serie A mezi AC a Laziem. | Video: Sport

Praha - Sobotní šlágr italské Serie A rozhodlo kontroverzní vyloučení, díky němuž AC Milán na domácím hřišti porazil jednoznačně 3:0 římské Lazio. Už po čtvrthodině hry dostal hostující Candreva červenou kartu za faul na domácí hvězdu El Shaarawyho.

Spíš než vyloučení měla přijít penalta, jenže hlavní rozhodčí "údajný" faul vytáhl vně pokutového území a nebohého Candrevu poslal do sprchy.

Přesilovku Rossoneri využili záhy. Ještě před poločasem poslaly Allegriho svěřence do pohodlného vedení branky Pazziniho a Boatenga. Ve druhé půli výsledek zpečetil svým druhým gólem útočník Pazzini.

Zda byla červená karta spravedlivým trestem, či nikoli, posuďte na přiloženém videu.

Libor Kozák zůstal po celý zápas na lavičce hostů, kteří prohráli z AC Milán poprvé od roku 2009. Milánští se v tabulce dostali na třetí místo právě před římský celek a na druhou Neapol už ztraácejí pouze pět bodů.