VIDEO Messi, Ronaldo a boxer Rooney jdou proti mimozemšťanům

Sport Sport
19. 12. 2013 19:45
Slavným americkým sci-fi filmem Den nezávislosti se inspirovala reklama společnosti Samsung, v níž vystupují současné fotbalové hvězdy a německá legenda Franz Beckenbauer.
Podívejte se na povedenou reklamu Samsungu, v níž figuruje i útočník Monaka Radamel Falcao. | Video: Sport

Praha - Slavným americkým sci-fi filmem Den nezávislosti se inspirovala reklama společnosti Samsung na mobilní telefon Samsung Galaxy 11, v níž vystupují současné fotbalové hvězdy a německá legenda Franz Beckenbauer.

Ten po celém světě vybírá fotbalové hvězdy, aby stejně jako ve Dni nezávislosti uchránili planetu od vpádu mimozemšťanů.

Někdejší reprezentant a trenér Bayernu Mnichov a německé reprezentace do svého týmu jako kapitána vybral na ulici si kopajícího Lionela Messiho, kterého určil jako vůdce a předal mu proto kapitánskou pásku.

Do týmu vedle něj vybral například Wayna Rooneyho, který se zrovna věnuje boxérskému zápasu, Radamel Falcao, jehož Beckenbauerovi muži vyrušili při návštěvě tetovacího salonu, nebo Cristiana Ronalda, který hraje nohejbal proti pěti volejbalistkám. 

 

Právě se děje

před 19 minutami

Praha o 30 procent zdraží svoz komunálního odpadu

Pražský magistrát zvedne o 30 procent cenu za svoz komunálního odpadu. Zastupitelé hlavního města ve čtvrtek schválili novelizaci vyhlášky, která cenu služby stanovuje. Město by mělo zdražením ročně získat 220 milionů korun navíc, což má významně snížit množství peněz, které musí na systém svozu a likvidace odpadu doplácet. Součástí změny je také zavedení služby svozu bioodpadu, jejíž cena bude proti současnosti o polovinu nižší.

Proti zdražení se postavila opozice. V současnosti domácnosti v metropoli platí za svoz běžného odpadu měsíčně od 86 do 5737 korun, podle četnosti a velikosti kontejneru.

Primátorův náměstek Petr Hlubuček (STAN) uvedl, že cena za svoz se neměnila od roku 2005, kdy vyhláška vstoupila v platnost. Náklady města na svoz komunálního odpadu ročně činí přes 977 milionů korun, na poplatcích vybere 723 milionů. Zbytek dotuje z rozpočtu. Náklady na svoz se navíc podle vedení magistrátu zvyšují. Po zvýšení, které má do rozpočtu města přinést asi 220 milionů korun navíc, by se finanční účast města měla snížit z loňských 26 na tři procenta.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

U zlínských hokejistů skončil kouč Stavjaňa, vrací se Svoboda

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce. Na lavičku posledního celku extraligy se po půlroce vrací Robert Svoboda. Berani o tom informovali na svých webových stránkách.

Zlínští hokejisté získali v 11 kolech jen šest bodů za dvě vítězství. Aktuálně mají na kontě sérii tří porážek při skóre 4:16. S celkovými 41 inkasovanými góly mají nejhorší obranu v soutěži.

"Členové prezidia, představenstva klubu a rady jednatelů se domluvili na změně trenéra. Po neúspěšném působení Antonína Stavjani se vrací Robert Svoboda, který do konce minulé sezony mužstvo trénoval a zná tak jeho kvality. Byla to logická volba," uvedl generální manažer klubu Martin Hosták.

Další zprávy