VIDEO Kuriózní Barošův gól pomohl Galatasaray k výhře

Před reprezentační pauzou má český forvard formu
Milan Baroš zajistil Galatasarayi bod
Milan Baroš zajistil Galatasarayi bod | Foto: Reuters

Praha - Dobrou formu prokazuje před nadcházejícím reprezentačním duelem českého národního výběru útočník Milan Baroš.

Český forvard, jehož během léta trápilo vleklé zranění achillovy šlachy, se v neděli trefil do sítě Eskisehirsporu, a nasměroval svůj tým k vítězství 3:1.

Jeho poněkud kuriózní branka padla už ve čtvrté minutě zápasu, kdy domácí brankář za hranicí vápna vyrazil centrovaný míč tělem přímo k nohám českého forvarda, který jej pohotově uklidil do brány.

Domácí sice dokázali ještě v první půli vyrovnat, ale po přestávce Galatasaray dvěma brankami strhl vítězství na stranu favorita.

Pro Baroše šlo již o třetí branku v nové sezoně, když se předtím dokázal dvakrát prosadit v kvalifikaci Evropské ligy. Do ní se ale nakonec turecký celek přes Karpaty Lvov neprobojoval.