VIDEO Kozák předvedl gólovou parádu. Spasí i reprezentaci?

9. 11. 2012 10:51
Třiadvacetiletý český útočník se v Římě dočkal potlesku ve stoje.
Parádní trefa Libora Kozáka do sítě Panathinaikosu ve 4. kole Evropské ligy | Video: Youtube.com

Řím - Stal se hrdinou Říma, fanoušci mu tleskali ve stoje, když jej střídal hvězdný německý útočník Miroslav Klose. A teď by měl spasit i českou reprezentaci.

Forvard Lazia Libor Kozák v utkání Evropské ligy proti Panathinaikosu Atény jasně ukázal, že by mohl být adekvátní variantou za druhdy sterilního Tomáše Pekharta.

Třiadvacetiletý točník vstřelil první dvě branky svého týmu, který nakonec zvítězil jednoznačně 3:0.

Kozák, jehož trenér Michal Bílek nominoval na reprezentační utkání se Slovenskem, se poprvé prosadil ve 22. minutě, nádhernou technickou střelou z hranice šestnáctky.

Poté mu sice hostující Seitaridis způsobil krvavé zranění hlavy, ale český útočník i s obvazem zvýšil druhým gólem pět minut před přestávkou. Po změně stran uzavřel na 3:0 Floccari.