VIDEO Italský Bosák řádí ve studiu. Tak se slaví gól na 1:1

7. 11. 2012 16:00
Podívejte se na videu, jak téměř sedmdesátiletý Tiziano Crudeli prožívá gól AC Milán ve středečním utkání Ligy mistrů
Podívejte se na videu, jak téměř sedmdesátiletý Tiziano Crudeli prožívá gól AC Milán ve středečním utkání Ligy mistrů (čas 1:20). | Video: youtube.com

Milán - Říká se, že pro Italy je fotbal vším (tedy samozřejmě vedle pizzy, dvojitého espressa a krásných žen) a tohle video to rozhodně dokazuje.

V hlavní roli videa je devětašedesátiletý italský moderátor a fotbalový komentátor Tiziano Crudeli, který se dostal do naprosté fotbalové euforie ve studiu italské televize poté, co Brazilec Pato ve včerejším zápase Ligy mistrů s Málagou vyrovnal na 1:1.

Týmu AC Milán se přitom po letním hráčském exodu v letošní sezoně Serie A nijak zvlášť nedaří a nejinak je tomu i v Lize mistrů, kde Rossoneri po včerejší remíze stále nemají jistý postup do vyřazovací části milionářské soutěže.

Ke shlédnutí doporučujeme video celé, a to i v případě, že neumíte krom názvů těstovin a jednotlivých druhů kávy ani slovo italsky. Pokud si chcete vychutnat pouze nadšení Crudeliho, přepněte ve videu na čas 1:20.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči řeší úhyn ryb v řece Moravě, žádné škodliviny ve vodě neobjevili

Hasiči v sobotu dopoledne vyjeli do Uherského Hradiště kvůli úhynu ryb v řece Moravě. Jde o území od mostu spojujícího Uherské Hradiště se Starým Městem po místní část Štěpnice. V řece se vyskytuje blíže neurčený počet ryb různých velikostí a druhů, sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička. Testy podle něj vyloučily škodliviny ve vodním toku.

"Na místě byl zástupce životního prostředí a státního podniku Povodí Moravy. Na místě byly provedeny testy, které potvrdily normální obsah kyslíku a vyloučily škodliviny ve vodním toku," uvedl Žemlička.

Podobný úhyn ryb, zejména pstruhů, zaměstnal hasiče také na Prostřední Bečvě na Vsetínsku tento pátek. Domnívají se, že důvodem by mohla být zvýšená teplota vody. Výsledky testů budou známy až později.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na D1 na Benešovsku zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, tvoří se kolony

Na dálnici D1 na Benešovsku v sobotu zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, které se staly kolem 29. kilometru ve směru na Prahu. Obešly se bez vážných následků, dálnice je průjezdná, ale tvoří se kolony, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle prvotních informací jde o dvě nehody zhruba po čtyřech autech. "Jsou to všechno ťukance, není tam žádné zranění, maximálně nějaké lehčí. Dálnice není uzavřená, ale samozřejmě se tvoří kolony. Provoz je tam komplikovaný," uvedla mluvčí kolem 12:30.

Zdroj: ČTK
Další zprávy