VIDEO I Messi koukal. Takhle se stříhají nůžky!

asu
7. 7. 2013 10:00
Zdroj foto: Youtube.com Zdroj foto: Youtube.com
Podívejte se na parádní gól Matta Eliasona. V exhibici ukázal Messimu, jak se stříhají nůžky.
Tak tomuhle tleskal i fotbalový kouzelník Lionel Messi. Podívejte se na parádní nůžky, které jeho v exhibici po přesném pasu Henryho vystřihl Matt Eliason. | Video: Youtube.com

Chicago - Lionel Messi poskládal tým a hraje na turné v Americe proti zbytku světa, aby získal peníze pro svou nadaci pro nemocné a ohrožené děti v Argeintině.

Ve včerejším utkání v Chicagu sice nasázel hattrick a patřil k nejlepším, turné se mu ale vůbec nepovedlo a nakonec ho parádnou zastínil "neznámý" protihráč. 

Messi se měl v exhibici představit už v sobotu v Los Angeles, ale kvůli sporům s pořadateli akci na poslední chvíli zrušil. A včerejší zábava v Chicagu? Na fotbalové hvězdy pořádná nuda. Messimu se polovina ohlášených hvězd omluvila a tým tak muselo doplnit devět fotbalistů z tamní univerzity.

I tak ale měli fanoušci čemu tleskat. Podívejte se na fotbalovou parádu Matta Eliasona, který si zpracoval přímý kop Thierry Henryho na prsou a nádhernými nůžkami nedal brankáři šanci.

Povedenému kousku tleskalo 25 tisíc diváků a k vytržení byli i komentátoři stanice ESPN. Zápas ale nakonec, i díky již zméněnému hattricku, vyhrál Messiho výběr 9:6.

 

Právě se děje

Další zprávy