VIDEO Hit internetu. Nechytím ani taxíka, perlí Sňozík

Aleš Vávra Aleš Vávra
3. 4. 2012 5:00
Poslechněte si vtipný rozhovor s brankářem ´klokanů´
Radek Sňozík.
Radek Sňozík. | Foto: Eduard Erben

Praha - Vadí vám stále stejné a nudné pozápasové rozhovory s fotbalisty plné klišé a prázdných slov? Od brankáře Bohemians 1905 Radka Sňozíka taková dietní představení rozhodně nečekejte.

Celý internet se v těchto dnech královsky baví při poslechu jeho rozhovoru pro Rádio Hey. Gólman "klokanů" odpodíval na dotazy reportéra po nevydařeném pátečním domácím zápase proti Viktorii Žižkov, který Bohemka nezvládla a prohrála 1:2.

Čtěte také:

Žižkov vyhrál na Bohemians a je už tři body od záchrany
Baník skvělý finiš nedotáhl, Plzeň si odváží tři body
Hřebík ven! šílí zas Letná. Postaví mu sochu v Liberci?

Čtrnáctí Bohemians po 23. kole Gambrinus ligy prodloužili sérii bez vítězství na čtrnáct zápasů a výrazně se namočili do boje o záchranu. A šestatřicetiletý Sňozík při interview pomocí vulgarit a vtipných replik bez servítek popisuje, co si o tom všem myslí.

Poslechněte si rozhovor s brankářem Sňozíkem:

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Sadiq Khan obhájil mandát a bude nadále starostou Londýna

Starostou Londýna byl znovuzvolen labourista Sadiq Khan, britské hlavní město tak povede i příští čtyři roky. Podle oficiálních výsledků získal přes 55 procent hlasů a porazil svého konzervativního soupeře Shauna Baileyho, informovala v sobotu britská média. Khan se stal v roce 2016 prvním muslimem, který kdy stanul v čele západní metropole.

"Jsem pyšný, že jsem dnes získal velmi silný mandát," řekl Khan po oznámení výsledků. Slíbil rovněž, že si "natáhne každou šlachu při snaze vystavět lepší a zářnější budoucnost pro Londýn po temných dnech pandemie".

"Nebudu nikdy přehlížet vaše hlasy, vaše starosti a vaše obavy," vzkázal pak voličům, kteří ve volbách upřednostnili jednoho z jeho 19 soupeřů. "Jizvy po Brexitu stále přetrvávají a stále více nás rozděluje drsná kulturní válka," pokračoval s tím, že koronavirus nedbá na ideologické rozdíly. "Musíme využít této chvíle národního uzdravení k zacelení toho, co nás rozděluje," dodal. Slíbil rovněž, že bude usilovat o lepší komunikaci mezi londýnskou radnicí a britskou vládou, jíž nyní ovládají konzervativci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy