VIDEO Herec Trojan spí před Ďolíčkem. Touží po permanentce

Sport Sport
18. 6. 2012 16:23
Bohemians 1905 zahajují 25. června předprodej vstupenek na druhou ligu
Video: Sport

Permanentky do Ďolíčku od 25. června v prodeji!P

Praha - Ačkoli jejich tým sestoupil do druhé ligy, mají fanoušci Bohemians 1905 paradoxně jiný důvod k radosti. Klokani se totiž po dvouleté přestávce vrací do Ďolíčku.

O bleskový návrat do Gambrinus ligy se zelenobílí budou snažit právě na tomto legendárním stadionu a klub už se chystá na předprodej permanentních vstupenek.

Ten bude spuštěn 25. června a Bohemians při této příležitosti natočili videoklip k návratu do Ďolíčku. V hlavní roli vystupuje asi nejslavnější fanoušek Bohemians 1905, držitel Českého lva Ivan Trojan. Herec si v klipu zahrál prakticky sám sebe.

A v epizodní roli jej doplnil jeden z nejznámějších odchovanců posledních letech, člen širšího kádru české reprezentace Jan Morávek.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Požár na Říčansku mohl kontaminovat vodu v Lítožském rybníce, platí v něm zákaz koupání

V Lítožnickém rybníce v pražské Dubči a v Říčanském potoce byl v úterý vyhlášen zákaz koupání a rybolovu. Voda může být kontaminovaná po požáru skladovací haly v Uhříněvsi. Na Ttwitteru o tom dnes vpodvečer informovali pražští hasiči. Požár uhasili v úterý odpoledne.

V Lítožnickém rybníce v Praze 10 a v Říčanském potoce, který rybníkem protéká, by mohla být závadná voda z čističky odpadních vod. Byl proto vydán zákaz koupání, odebírání vody a lovu ryb v této oblasti. Na místě jsou chemici, uvedli pražští hasiči.

Hala s drogistickým zbožím v Uhříněvsi začala hořet v neděli odpoledne. Plameny se hasičům podařilo dostat pod kontrolu zhruba po dvou hodinách. Dnes dopoledne byla na místě ještě jedna jednotka, která vyhledávala a dohašovala skrytá ohniska.

Vodu použitou při hašení, která měla zvýšené pH, hasiči nejprve nechávali odtéct kanalizací do nedaleké čističky odpadních vod. Ta ale nedokázala zpracovat všechnu kontaminovanou vodu, a i když hasiči s přečerpáváním přestali, část přetekla do Říčanského potoka. Na problém podle mluvčího pražských hasičů Martina Kavky upozornil úhyn několika ryb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy