VIDEO Gól kariéry? Ronaldovy nůžky zhatil superzákrok

26. 1. 2014 9:00
Na konci prvního poločasu zápasu Realu madrid proti Granadě vystřihl Ronaldo ukázkové nůžky, brankář Fernández však předvedl famózní zákrok.
Cristiano Ronaldo se mohl jen chytat za hlavu. Jeho krásné nůžky brankář Granady senzačně chytil. (Pro shlédnutí proklikněte přímo na kanál youtube) | Video: youtube.com

Praha - Mohl to být snad nejhezčí gól kariéry Cristiana Ronalda. A navíc jiný, než na jaké jsme u portugalského fotbalového kouzelníka zvyklí.

Žádné sólo, žádný trestný kop do šibenice. Ale ukázkové nůžky!

Jenže všemu zabránil a úchvatný moment vyšperkoval perfektní zákrok brankáře Roberta Fernándeze.

Běžel nastavený čas prvního poločasu utkání 21. kola španělské ligy mezi Realem Madrid a Granadou, v němž hosté zatím úspěšně bránili bezbrankový stav. V závěrečném náporu nacentroval zprava před bránu Luka Modrič a na hranici malého vápna se do míče nůžkami krásně opřel Ronaldo.

Jeho zakončení však ještě stihl perfektním reflexním zákrokem vyškrábnout gólman Fernández, jenž vzápětí lapil i dorážku Garetha Balea.

Nad krásným soubojem žasli všichni. I samotný Ronaldo. "Mohl to být jeden z nejkrásnějších gólů mé kariéry," povzdechl si Portugalec po zápase, který nakonec i díky jeho brance z úvodu druhé půle Real vyhrál 2:0.