VIDEO Gól z půlky? Galatasaray si dal vlastenec roku

26. 2. 2013 12:39
Podívejte se na bláznivou branku, kterou si dokázal vstřelit Galatasaray Istanbul. | Video: Sport

Istanbul - Hodně divoký vlastní gól si vstřelili v pondělním utkání turecké ligy proti Ordusporu fotbalisté Galatasaraye Istanbul.

Brankář Fernando Muslera při výkopu totiž trefil svého spoluhráče Selcuka Inana tak nešťastně, že se mu míč obloukem vrátil zpět do branky (viz video).

A co hůř, ve 45. minutě z penalty skóroval Stancu a Orduspor vedl o poločase nad účastníkem osmifinále Ligy mistrů nečekaně 2:0.

I přesto ale nakonec Galatasaray dokázal v zápase zvítězit.

Nejprve se parádně trefila zimní posila Wesley Sneijder (video zde), pak přidal dva góly kanonýr Burak Yilmaz, a nakonec srovnal účty se štěstěnou i Selcuk, který v 90. minutě stanovil konečné skóre na 4:2.