VIDEO Fotbalová groteska. Kuna rušila zápas a kousla hráče

Sport Sport
13. 3. 2013 10:51
Podívejte se na groteskní záběry z utkání švýcarské fotbalové ligy mezi Thunem a Curychem, které narušila kuna.
Podívejte se na groteskní záběry z utkání švýcarské fotbalové ligy mezi Thunem a Curychem, které narušila kuna. | Video: Sport

Thun - Jako na projekci filmu Charlieho Chaplina nebo scének Laurela s Hardym si museli připadat fanoušci při nedělním zápase švýcarské ligy mezi Thunem a Curychem.

Na hřiště totiž během zápasu vyběhla kuna, která nejen že rušila zápas a nechtěla se ani za nic nechat chytit, ale dokonce pokousala i jednoho z fotbalistů, kterému se podařilo rozlítané zvíře alespoň na chvíli zastavit.

"Když se na to dívám zpětně, byla to asi hloupost, pokoušet se ji lapit, mohla mít spoustu nemocí," prohlásil obránce Loris Benito, který si kvůli kousnutí do prstu musel dokonce nechat krvácející ruku ošetřit.

Divoké zvíře nakonec zkrotil až brankář David da Costa, jemuž se mimořádně hodily gólmanské rukavice, které už dravé zvíře prokousnout nedokázalo.

Ostatně divoká kuna byla patrně to jediné, co mu nakonec během zápasu v rukách uvízlo. Curych totiž v Thunu zvítězil vysoko 4:0.

Mimochodem divoká zvířata na fotbale nejsou zas až tak vzácná, jak by se mohlo zdát - tahle kočka (video zde) například rušila podzimní zápas severoamerické Ligy mistrů a v Liverpoolu zase s láskou vzpomínají na legendární běh "Anfield cat" (video zde).

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 46 minutami

Šéf Twitteru Dorsey odstoupil, nahradí ho technologický ředitel Agrawal

Generální ředitel americké společnosti Twitter Jack Dorsey (45) odstoupil. Jeho nástupcem se s okamžitou platností stává Parag Agrawal, dosavadní technický ředitel firmy. Oznámila to dnes společnost.

Twitter provozuje stejnojmennou sociální síť. Akcie firmy po informacích, že Dorsey se chystá odstoupit, stouply o více než deset procent, později část zisků smazaly.

"Rozhodl jsem se opustit Twitter, protože věřím, že společnost je připravena přetrhat pouta se svými zakladateli. Moje důvěra v Paraga jako ředitele Twitteru je hluboká. Jeho práce za posledních deset let byla transformační. Jsem mu hluboce vděčný za jeho schopnosti, srdce a duši. Nastal jeho čas ve vedení," uvedl Dorsey v prohlášení.

Agrawal se narodil v Indii. Do Twitteru nastoupil v roce 2011. Od října 2017 působí jako technický ředitel. Studoval na Indickém technologickém institutu v Bombaji a Stanfordově univerzitě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy