VIDEO David Luiz našel způsob, jak vyzrát na mizící sprej

Sport Sport, www.youtube.com
17. 2. 2015 22:00
Video: David Luiz smazal sprej při utkání Ligy mistrů.
Podívejte se na Luizův kousek. | Video: www.youtube.com

Praha - Brazilský fotbalista David Luiz předvedl při utkání Ligy mistrů mezi Paris St. Germain a Chelsea, jak se dá vyzrát na nejnovější pomůcku rozhodčích, mizící sprej.

Turecký sudí Cakir před trestným kopem domácích určitl sprejem místo, odkud se bude kopat. Hráč Pařížanů ovšem neváhal a když se sudí otočil, vzdal pěnu ze země a pokusil se ji přemístit na výhodnější místo.

To se mu úplně nepovedlo, exekutor přímého kopu Zlatan Ibrahimovič ovšem přesto míč posunul do lepšího úhlu. Švéd pak prudkou ranou poslal míč nad branku.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Klicperovo divadlo muselo zrušit premiéru komedie Woodyho Allena kvůli autorským právům

Klicperovo divadlo v Hradci Králové muselo na poslední chvíli zrušit sobotní premiéru komedie Woodyho Allena Spáči kvůli neschváleným autorským právům k adaptaci hry, řekl mluvčí divadla Martin Sedláček. "Autorská práva jsou zatím v řešení. Tím, že vzniká úplně nová adaptace, musí se schvalovat. Některé věci vznikají přímo při zkoušení," uvedl Sedláček.

Divadlo informaci zveřejnilo krátce před představením a kromě premiéry odložilo i první reprízu naplánovanou na 21. října. Původně filmovou komedie z roku 1973, kde hlavní role zahráli Woody Allen a Diane Keatonová, adaptovali pro divadlo Adam Skala a Martin Satoranský. Prvně jmenovaný se ujal i režie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy