VIDEO David Luiz našel způsob, jak vyzrát na mizící sprej

Sport Sport, www.youtube.com
17. 2. 2015 22:00
Video: David Luiz smazal sprej při utkání Ligy mistrů.
Podívejte se na Luizův kousek. | Video: www.youtube.com

Praha - Brazilský fotbalista David Luiz předvedl při utkání Ligy mistrů mezi Paris St. Germain a Chelsea, jak se dá vyzrát na nejnovější pomůcku rozhodčích, mizící sprej.

Turecký sudí Cakir před trestným kopem domácích určitl sprejem místo, odkud se bude kopat. Hráč Pařížanů ovšem neváhal a když se sudí otočil, vzdal pěnu ze země a pokusil se ji přemístit na výhodnější místo.

To se mu úplně nepovedlo, exekutor přímého kopu Zlatan Ibrahimovič ovšem přesto míč posunul do lepšího úhlu. Švéd pak prudkou ranou poslal míč nad branku.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalisté Bayernu budou mít nižší plat až do konce sezony

Fotbalisté Bayernu Mnichov budou i po restartu německé bundesligy pobírat menší plat. Hvězdy mistrovského týmu, jenž míří za obhajobou titulu, se s vedením klubu dohodly na snížené mzdě do konce sezony.

"Potěšilo nás, že mužstvo má pro současnou situaci plné pochopení," řekl deníku Bild prezident Bayernu Herbert Hainer. Konkrétní údaje neuvedl. Za duben, kdy se bundesliga kvůli koronavirové pandemii nehrála, měli hráči plat nižší o 20 procent.

Zatím není jasné ani to, kdy pro Bayern tato sezona skončí. Bundesliga by měla být uzavřena 27. června, pokud by se mnichovský tým dostal do finále Německého poháru, hrál by ho 4. července. Finále Ligy mistrů, v níž je bavorský velkoklub teprve v osmifinálové fázi, se bude hrát nejspíš až na konci srpna, až skončí všechny národní ligové soutěže.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchový vod

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchových vod. Průtoky v potocích jsou velmi nízké a kyslíkový deficit může ohrozit vodní ekosystém. Zákaz odběru povrchových vod platí už také na Chomutovsku. Lidé nesmějí brát vodu na zalévání zahrad, hřišť a trávníků či na napouštění bazénů a mytí aut z Maršovského potoka, Bouřlivce a Štrbického potoka. Zákaz platí do 31. října. Za nedodržení vyhlášky hrozí pokuta v případě fyzické osoby do 50 tisíc korun a v případě podnikatelů do 100 tisíc korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy