VIDEO Brutální faul Ibrahimoviče. Červená za kung-fu kop

4. 11. 2012 13:30
Podívejte se na brutální faul Zlatana Ibrahimoviče, za který rozhodčí bez váhání vytasil červenou kartu.
Zlatan Ibrahimovič v 71. minutě utkání PSG proti St. Etienne sestřelil brankáře Ruffiera kung-fu stylem. Za brutální faul dostal červenou kartu. | Video: Youtube.com

Paříž - Zlatan Ibrahimovič tentokrát PSG moc nepomohl. V ligovém utkání proti St. Etienne neknockoutoval soupeře svými góly, ale brutálním faulem za červenou kartu.

Hvězdný švédský kanonýr za stavu 0:1 málem přizabil brankáře hostů Ruffiera, když do jeho hrudi ve výskoku zasadil kolíky svých kopaček.

Ibrahimovič chtěl ze vzduchu v plné rychlosti stáhnout dlouhatánský nákop od obránců, místo toho ale nataženou nohou sestřelil vyběhnutého brankáře.

Za zákrok, který je k vidění spíš v kung-fu, ho rozhodčí v 70. minutě utkání okamžitě poslal do kabin.

Otřesený Ruffier zápas dochytal a podílel se na výhře St. Etienne 2:1. To zařídil už dvě minuty po Ibrahimovičově faulu Aubameyang.

Domácí se v závěru v deseti zmohli pouze na snížení. Podívejte se.