Video: Brazilský sudí naháněl hráče s pistolí v ruce. Potřeboval jsem uklidnit situaci, říká

Sport Sport
8. 7. 2017 14:30
Brazilské nižší fotbalové soutěže nejsou pouze o parádičkách a skvělých akcích. Občas můžete vidět i pěkně divoké situace. Rozhodčí Camilo Eustaquio de Souza, který je civilním povoláním policista, vyřešil vyhrocenou atmosféru na hřišti po svém. Poté, co jej udeřil jeden z hráčů, si sudí došel za postranní čáru pro zbraň a šel situaci uklidnit. Souza na svém počínaní neviděl nic špatného. Údajně potřeboval jen uklidnit situaci na hřišti.
Sudí ještě kapsičku na zbraň nemají, a tak si musel rozhodčí pro pistoli doběhnout za postranní čáru. | Video:
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy