Puyol si hrozivě zlomil ruku a nezahraje si dva měsíce

Galerie z úterních zápasů fotbalové Ligy mistrů.
V úterý večer se opět rozohnily bitvy v základních skupinách Ligy mistrů. Jedním z nejatraktivnějších utkání bylo ve skupině G mezi domácí Benficou Lisabon a Barcelonou. Ta neponechala nic náhodě a zvítězila v Lisabonu 2:0.
Pro Barcelonu však v utkání přišly také dvě nepříjemné věci. Tou první byla ošklivá zlomenina ruky Carlese Puyola.
Puyol se zranil při dopadu na zem a okamžitě se svíjel v obrovských bolestech. Musel jej v 77. minutě střídat Alex Song.
Puyol trpěl bolestí i několik minut po zranění. Jeho ruka se ošklivě protočila na druhou stranu.
Foto: Reuters
Sport Sport
3. 10. 2012 17:08
Bolestivé a hrozivě vypadající zranění si v utkání Ligy mistrů přivodil stoper Barcelony Carles Puyol.

Lisabon - Z obrázků běhá mráz po zádech, jsou jen pro otrlé. Stoper Barcelony Carles Puyol zaplatil za výhru Barcelony v Lize mistrů nad Benfikou Lisabon velmi draze.

Zkušený španělský reprezentant se na konci utkání za rozhodnutého stavu 2:0 pro svůj tým prolétl při rohovém kopu naprázdno vzduchem a při nepovedeném dopadu na zem pak celým tělem zatížil ruku. Ta nápor nevydržela nevydržela.

Puyolovův loket se hrůzostrašně přetočil v kloubu a hráč zůstal okamžitě v bolestech ležet na trávníku.

Dnešní verdikt lékařů je jednoznačný. Kapitán katalánského klubu přijde nejen o sobotní Clásico, ale bude mimo hru zhruba dva měsíce. Pro Puyola to byl první zápas po pauze vynucené potížemi s kolenem.

 

Právě se děje

před 59 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy