Puyol si hrozivě zlomil ruku a nezahraje si dva měsíce

V úterý večer se opět rozohnily bitvy v základních skupinách Ligy mistrů. Jedním z nejatraktivnějších utkání bylo ve skupině G mezi domácí Benficou Lisabon a Barcelonou. Ta neponechala nic náhodě a zvítězila v Lisabonu 2:0.
Pro Barcelonu však v utkání přišly také dvě nepříjemné věci. Tou první byla ošklivá zlomenina ruky Carlese Puyola.
Puyol se zranil při dopadu na zem a okamžitě se svíjel v obrovských bolestech. Musel jej v 77. minutě střídat Alex Song.
Puyol trpěl bolestí i několik minut po zranění. Jeho ruka se ošklivě protočila na druhou stranu.
3. 10. 2012 17:08
Bolestivé a hrozivě vypadající zranění si v utkání Ligy mistrů přivodil stoper Barcelony Carles Puyol.

Lisabon - Z obrázků běhá mráz po zádech, jsou jen pro otrlé. Stoper Barcelony Carles Puyol zaplatil za výhru Barcelony v Lize mistrů nad Benfikou Lisabon velmi draze.

Zkušený španělský reprezentant se na konci utkání za rozhodnutého stavu 2:0 pro svůj tým prolétl při rohovém kopu naprázdno vzduchem a při nepovedeném dopadu na zem pak celým tělem zatížil ruku. Ta nápor nevydržela nevydržela.

Puyolovův loket se hrůzostrašně přetočil v kloubu a hráč zůstal okamžitě v bolestech ležet na trávníku.

Dnešní verdikt lékařů je jednoznačný. Kapitán katalánského klubu přijde nejen o sobotní Clásico, ale bude mimo hru zhruba dva měsíce. Pro Puyola to byl první zápas po pauze vynucené potížemi s kolenem.