VIDEO Bizarní oslava hrdiny CSKA. Dal si do pusy dudlík

Sport youtube.com, Sport
6. 11. 2014 0:51
Seydou Doumbia byl hlavním strůjcem výhry CSKA Moskva na Manchesteru City 2:1, když vstřelil oba góly ruského týmu.
Podívejte se na oslavu Doumbii | Video: youtube.com

Praha - Hodně bizarní oslavu gólu předvedl ve středečním utkání 4. kola Ligy mistrů útočník CSKA Moskva Seydou Doumbia.

Fotbalista z Pobřeží slonoviny se trefil už ve 2. minutě a při oslavě se svými spoluhráči vytáhl zpoza štulpny dudlík a dal si jej do pusy. Zřejmě tak chtěl vedoucí branku na dálku věnovat své dceři, která má v pátek druhé narozeniny.

Záhy sice z přímého kopu vyrovnal domácí Yaya Touré, ovšem Doumbia se ukázal jako hrdina utkání, když ve 34. minutě opět strhnul vedení na stranu hostů.

Manchester jistě pomýšlel na bodový zisk, ale jeho snahu o zvrat v závěru utly zbytečná vyloučení Fernandinha a Tourého.

Moskevský celek se se čtyřmi body dotáhl na druhý AS Řím, Citizens jsou se dvěma body poslední.