16. 10. 2011 21:45
Barošovi stačily jen čtyři minuty k rozhodnutí zápasu
Milanu Barošovi to už zase začalo střílet
Milanu Barošovi to už zase začalo střílet | Foto: Reuters

Istanbul - Útočník Galatasaraye Istanbul Milan Baroš se v turecké lize trefil ve druhém zápase za sebou. Tři minuty před koncem dnešního utkání 6. kola s Bursasporem vstřelil rozhodující branku na 2:1.

Reprezentační útočník začal na rozdíl od obránce Tomáše Ujfalušiho zápas na lavičce a na hřiště se dostal až za stavu 1:1 v 83. minutě. Jen čtyři minuty pak Barošovi stačily k tomu, aby navázal na branku z penalty z posledního duelu s Ankaragücü.

Galatasaray je v tabulce druhý a má stejně bodů jako vedoucí Büyüksehir a Fenerbahce Istanbul. Městský rival Barošova týmu má však ještě utkání s Mersinem k dobru.

Büyüksehir - Samsunspor 3:0, Genclerbirligi - Antalyaspor 3:0, Galatasaray - Bursaspor 2:1 (za domácí gól Baroš), Manisaspor - Karabükspor 2:1.

1. Büyüksehir 6 4 1 1 11:5 13
2. Galatasaray 6 4 1 1 11:5 13
3. Fenerbahce 5 4 1 0 10:4 13
4. Trabzonspor 6 3 2 1 10:6 11
5. Orduspor 6 3 2 1 6:4 11
6. Mersin 5 3 1 1 9:7 10
7. Besiktas 6 3 1 2 7:6 10
8. Bursaspor 6 3 0 3 12:8 9