Jakub Šafránek Jakub Šafránek, Red Spo
1. 11. 2009 13:45
Barcelona jen remizovala s Pamplonou 1:1

Pamplona - Již třetí remízu v této sezoně si připsali na své konto hráči Barcelony, která v sobotním utkání pouze remizovala s Osasunou Pamplona 1:1.

Svěřenci Pepa Guardioly přitom utkání kontrolovali (jen míč drželi úctyhodných 72 % hracího času), byť do vedení se dostali až v 72. minutě po pohledné akci zakončené Keitou.

Nicméně když už to vypadalo, že si Barcelona odveze z Pamplony všechny tři body, přišla pro Katalánce v nastaveném čase utkání pohroma.

Ve třetí minutě nastavení totiž po křídle utekl Camunas, poradil si s Marquezem a nacentroval před branku, do níž si balon srazil nešťastně obránce Gerard Piqué.

V zápětí rozhodčí odpískal konec utkání a Katalánci mohli jen kroutit hlavou, jak nešťastně o vátězství přišli.

Náskok šampiona loňského ročníku La Ligy před Reale Madrid se kvůli remíze v tabulce smrskl na pouhý jeden bod, jelikož Real nezaváhal proti Getafe, ač hrál více než hodinu pouze o deseti.