Jakub Šafránek Jakub Šafránek, Red Spo
1. 11. 2009 13:45
Barcelona jen remizovala s Pamplonou 1:1

Pamplona - Již třetí remízu v této sezoně si připsali na své konto hráči Barcelony, která v sobotním utkání pouze remizovala s Osasunou Pamplona 1:1.

Svěřenci Pepa Guardioly přitom utkání kontrolovali (jen míč drželi úctyhodných 72 % hracího času), byť do vedení se dostali až v 72. minutě po pohledné akci zakončené Keitou.

Nicméně když už to vypadalo, že si Barcelona odveze z Pamplony všechny tři body, přišla pro Katalánce v nastaveném čase utkání pohroma.

Ve třetí minutě nastavení totiž po křídle utekl Camunas, poradil si s Marquezem a nacentroval před branku, do níž si balon srazil nešťastně obránce Gerard Piqué.

V zápětí rozhodčí odpískal konec utkání a Katalánci mohli jen kroutit hlavou, jak nešťastně o vátězství přišli.

Náskok šampiona loňského ročníku La Ligy před Reale Madrid se kvůli remíze v tabulce smrskl na pouhý jeden bod, jelikož Real nezaváhal proti Getafe, ač hrál více než hodinu pouze o deseti.

před 2 hodinami

Americký prezident Donald Trump svolil, aby demokrat Joe Biden dostával každodenní zprávu, kterou pro prezidenta zpracovávají tajné služby

před 3 hodinami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).