V Southamptonu se nehrálo. Nad hřištěm létal dron, rozhodčí poslal hráče do kabin

Sport Sport
21. 1. 2023 17:14
Netradiční důvod mělo přerušení zápasu anglické fotbalové ligy Southampton - Aston Villa. Nad trávníkem totiž létal dron. Rozhodčí kvůli tomu dokonce poslal hráče do kabin.
Dron nad stadionem při utkání anglické Premier League Southampton - Aston Villa
Dron nad stadionem při utkání anglické Premier League Southampton - Aston Villa | Foto: Reuters

Ve 41. minutě duelu 21. kola anglické ligy se hráči Aston Villy chystali za bezgólového stavu rozehrát přímý kop před branku domácího Southamptonu, když utkání přerušil dron.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Při sesuvech půdy v jižním Peru zemřelo nejméně 36 lidí

Nejméně 36 lidí zemřelo v jižním Peru při sesuvech půdy, které byly způsobeny vytrvalými dešti. Uvedla to agentura AP s odvoláním na místní úřady.

Wilson Gutiérrez, představitel civilní obrany v okrese Mariano Nicolás Valcárcel, řekl místnímu rádiu, že v odlehlé části okresu bylo nalezeno 36 těl. Mezi mrtvými je pět lidí z dodávky, kterou strhl do řeky příval bahna.

V důsledku povodní a sesuvů půdy je podle civilní ochrany neobyvatelných 630 domů.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Dálnici D5 na Tachovsku uzavřela ve směru na Prahu nehoda dodávky

Dálnici D5 u Boru na Tachovsku uzavřel v úterý ráno zhruba na hodinu ve směru na Prahu na 127. kilometru náraz dodávky do svodidel. Později byl provoz částečně obnoven. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) a policie. Podle policistů jsou na místě zranění.

Nehoda se stala kolem 05:00. Doprava byla nejprve odkloněna na Exitu 128 Bor až po Exit 119 Benešovice. Po 06:00 oznámilo ŘSD, že je už dálnice průjezdná jedním pruhem a netvoří se kolony.

Zdroj: ČTK
Další zprávy