reklama
 
 

V Anglii to nevyšlo. Teď chce Ramos Aršavina do Realu

10. 12. 2008 16:45
Ruský útočník potvrdil jednání s vedením klubu

Madrid - Real Madrid by kromě nového kouče Juandeho Ramose mohl do svých řad získat i další posilu.

Vedení "Bílého baletu" se pustilo se Zenitem Petrohrad do jednání o uvolnění ruského reprezentačního útočníka Andreje Aršavina. Na tiskové konferenci před vzájemných duelem Ligy mistrů to novinářům potvrdil i samotný hráč.

"Zástupci Zenitu opravdu začali předběžně jednat s Realem o mém případném přestupu," prozradila hvězda červnového mistrovství Evropy.

Čtěte také:
Schuster vyhazov přijal, Ramos je z Realu nadšený
Huntelaar posílí Real Madrid, potká se s pěti krajany

Aršavina si chce do Madridu přivést nový kouč Ramos, který se jej pokoušel získat už letos v létě, když ještě vedl anglický Tottenham.

Kvůli vysokým finančním požadavkům Petrohradu ale nakonec z transferu sešlo a na Ostrovy zamířil pouze jiný ruský reprezentant, Pavljučenko.

U bohatého Realu by ale mohla být situace jiná. Královský klub sice nedávno koupil Nizozemce Huntelaara, ten je ale momentálně zraněn. Stejně tak jeho krajan Ruud van Nistelrooy, jenž vynechá celý zbytek sezony. "Bílému baletu" by se tak další útočník náramně hodil.

"Nic konkrétního ale zatím dojednáno není. V kontaktu jsem taky s jinými kluby ve Španělsku, stejně jako v Itálii a Anglii," upozornil Aršavin.

autoři: Jiří Šidliák, sid | 10. 12. 2008 16:45

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama