Už ne Eden Aréna. Stadion Slavie ve Vršovicích se bude jmenovat Sinobo Stadium

Jiří Škuba Jiří Škuba
14. 11. 2018 14:15
Fotbalový stadion ponese název po čínské developerské skupině.
Fotbalový stadion pražské Slavie nově ponese jméno Sinobo Stadium
Fotbalový stadion pražské Slavie nově ponese jméno Sinobo Stadium | Foto: ČTK

Se změnou názvu má Slavia vyjít ven sice až v pondělí, už nyní ale na stadionu dochází k úpravám jména. "Jsou rozhodnutí, která nemůže komentovat management, ale představení patří osobně akcionářům. A je mi líto, že technické řešení předchází vlastnímu oznámení, ale objektivně to nejde jinak," prohlásil na Twitteru šéf Slavie Jaroslav Tvrdík.

Společnost Sinobo je mimo jiné akcionářem čínského klubu Kuoan Peking, který se Slavií úzce spolupracuje. V jeho případě drží 65 procent akcií právě Sinobo Group, zbytek vlastní CITIC. Podobně by měla v nejbližší době vypadat i vlastnická struktura Slavie.

 

Právě se děje

před 21 minutami

Smartwings nabídnou za letenky od ČSA vouchery, peníze vracet nebudou

Letecká společnost Smartwings nabídne cestujícím, kteří si u dceřiného dopravce ČSA koupili letenku na let Smartwings a ten byl následně kvůli pandemii zrušen, náhradní poukaz na jakýkoliv jiný let aerolinek. Voucher bude ve stejné hodnotě jako nevyužitá letenka. Platby za tyto letenky Smartwings vracet nebudou. Společnost o tom ve čtvrtek informovala v tiskové zprávě.

Cestující s nevyužitými letenkami koupenými přes ČSA zároveň mohou dál žádat o vrácení platby, žádost však mohou uplatnit právě u ČSA. Ty jsou však nyní v insolvenci.

Výměna bude možná u letenek, které dosud cestující nevyužili. Cestující budou muset žádost podat do konce letošního července, Smartwings jim následně vydá elektronický voucher. Poukaz bude ve stejné hodnotě jako původní letenka s platností na 12 měsíců na jakýkoliv z pravidelných letů Smartwings.

Zdroj: ČTK
Další zprávy