United díky výhře dohnali Citizens. Ti prohráli

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
31. 1. 2012 23:27
Swansea - Chelsea 1:1, Wolverhampton - Liverpool 0:3

Praha - Díky penaltovým trefám Hernándeze a Berbatova porazili ve 23. kole Premier League fotbalisté Manchesteru United 2:0 Stoke a s 54 body dohnali městského rivala City na čele tabulky.

Citizens totiž prohráli 0:1 na hřišti Evertonu. Jedinou branku vsítil irský záložník Gibson, který do liverpoolského celku přišel nedávno právě z United.

Poslední přestupový den: Cissé se vrací do Anglie
Arsenal otočil pohárový duel, Rosický přihrál na gól

Z pronásledovatelů se nejlepší dvojice drží už jen třetí Tottenham. ´Kohouti´ zdolali Wigan 3:1 a na oba kluby z Manchesteru ztrácí pět bodů.

Další body naopak poztrácela Chelsea. Alespoň remízu 1:1 jí zajistila střela Bosingwy z 93. minuty, kterou ještě tečoval domácí Taylor.

Na páté místo poskočil Liverpool, který kanonádou ve druhém poločase smetl Wolverhampton 3:0.