ČTK
16. 3. 2007 20:46
Senec - Trenér Petr Uličný slavil s fotbalisty Ružomberku první výhru.

Slovensko

Trenér Petr Uličný se ve třetím zápase nadstavby slovenské fotbalové ligy dočkal na lavičce Ružomberku premiérového vítězství. Úřadující mistři dnes vyhráli 4:0 v Senci a udrželi si třetí místo v tabulce.

Výsledek - 3. kolo:
Senec - Ružomberok 0:4
(3. a 90. Božok, 14. z pen. a 69. Žofčák).

• Tabulka slovenské ligy

Turecko

Fotbalisté Galatasaraye ztratili v dnešní předehrávce 25. kola body na hřišti Konyasporu a jejich městský rival Fenerbahce se jim v čele tabulky může vzdálit až na devět bodů. Úřadující mistři turecké ligy přišli o vítězství v 88. minutě, kdy domácí vyrovnali na 2:2.

Výsledek - 25. kolo:
Konyaspor - Galatasaray 2:2.

• Tabulka turecké ligy

Nizozemsko

Fotbalisté Waalwijku porazili v nizozemské lize Rodu Kerkrade 3:2 a po dnešní předehrávce 29. kola opustili předposlední místo v tabulce. Favorizovaný hostující tým sice dokázal dvakrát vyrovnat soupeřův těsný náskok, na gól Rickyho van den Bergha z 71. minuty však už odpověď nenašel.

Výsledek - 29. kolo:
Waalwijk - Roda Kerkrade 3:2.

• Tabulka nizozemské ligy

Belgie

Fotbalisté Lokerenu zvítězili v dnešním utkání 26. kola belgické ligy na hřišti osmého Beerschotu 2:1 a získali důležité body v boji o záchranu. Svěřenci trenéra Slavoljuba Muslina vedli po hodině hry už o dvě branky, za domácí tým z Antverp pak už jen stihl snížit Sterchele.